در 9 ماه نخست سال انجام شد

بازدید ایمنی از 3325 واحد از اماکن مختلف در ساری

کد خبر : 264422 دی 1396آخرین اخبار 0
مدیر عامل آتش نشانی ساری گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری 3325مورد بازديد ايمني از اماكن مختلف شهر ساري توسط کارشناسان این سازمان انجام شد.
بازدید ایمنی از 3325 واحد از اماکن مختلف در ساری

 

 به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ساري، حسن کلانتری مدير عامل آتش نشانی ساری گفت: از جمله خدماتی که سازمان آتش نشانی در حوزه پیشگیری انجام می دهد بازدید ایمنی از اماکن مختلف است.

مهندس کلانتری با اشاره به تلاش بی وقفه کارشناسان آتش نشانی در بخش پیشگیری، از 3325مورد بازديد ايمني از اماكن مختلف شهر ساري طي نه ماهه سال جاری خبر داد .

وي ضمن تقدیر از زحمات و خدمات کارشناسان، تصریح کرد: طي اين مدت از 2705  واحد مسكوني ، 461  واحد تجاري و 159  واحد از ادارات ، مدارس ، مهد هاي كودك،مساجد و تكايا، جايگاه هاي سوخت ، دانشگاهها ، بيمارستان ها، بازار هاي پاييزه و كارگاه هاي پرخطر در سطح شهر ساري بازديد ايمني صورت گرفت.

مهندس کلانتری ارائه 59 گواهي حريق و 111 گزارش كارشناسي شده بنا به درخواست ادارات بيمه، مراجع قضايي و شهروندان حادثه ديده را از ديگر اقدامات اداره پيشگيري و خدمات ايمني اين سازمان طي مدت مذكور بیان كرد .

وي ضمن تقدیر از مشارکت شهروندان در امر ایمنی، با تاكيد بر رعايت موارد ايمني و دستورالعمل آتش نشاني در هنگام ساخت و ساز از سوي سازندگان و مالكين ساختمان ، از شهروندان خواسته است جهت هرگونه مشاوره ايمني به اداره پيشگيري و خدمات ایمنی سازمان مراجعه و يا با شماره ۳۳۲۶۰۱۴۰ تماس حاصل نمايند. 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید