به روایت تصویر

جلسه آموزش تفکیک زباله از مبدا در بین انجمن اوليا مدرسه احتشامي شهر ساری

کد خبر : 262220 دی 1396گزارش تصویری 0
با حضور کارشناسان آموزشی سازمان جلسه آموزش تفکیک زباله از مبدا در بین انجمن اوليا مدرسه احتشامي شهر ساری برگزار شد .
جلسه آموزش تفکیک زباله از مبدا در بین انجمن اوليا مدرسه احتشامي شهر ساری

 

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماندشهرداري ساري؛ كارشناس آموزشي سازمان در ادامه آموزش روزانه طرح تپش (تفكيك پسماند شهر )،سه شنبه 19 دی در بین انجمن اوليا مدرسه احتشامي شهر ساری به آموزش نحوه صحیح مدیریت پسماند و معرفی طرح تپش پرداختند.

در این جلسه کارشناسان آموزشی سازمان، مباحث تفکیک زباله از مبدا و مدیریت صحیح پسماند ها را به خانواده های دانش آموزان آموزش دادند و پکیج های آموزشی ای را جهت شناسایی طرح تفکیک ( تپش ) در بین حاضرین توزیع کردند.

احمدی رئیس اداراه آموزش سازمان مدیریت پسماند در این خصوص اظهار داشت: فرهنگ سازي و آموزش صحيح مديريت پسماند در تمام گروه هاي جامعه ضروري است و در اين راستا سازمان مديريت پسماند برنامه هاي فرهنگي و آموزش شهروندي در سال جاري شامل آموزش مدون در مدارس به مناسبت هاي مختلف را در برنامه دارد.

وی ادامه داد : نگاه به گروه هاي پايه بر اساس اين نكته استوار است كه در اين دوره سني ذهن در حال شكل گيري بوده به طوري كه اين طرح مي تواند برايشان به صورت يك مهارت در آمده و سرانجام در آنها تبديل به رفتار اجتماعي شود.

این مسئول با تاکید بر این موضوع که فرهنگسازی و آموزش مدیریت پسماند در تمام گروههای جامعه ضروری است، خاطرنشان کرد: اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا نیازمند مشارکت همه جانبه شهروندان فهیم ساروی است و ما امیدواریم شاهد مشارکت حداکثری در این زمینه باشیم.

گالری تصاویر

برچسب ها پسماند تپش پسماندساری زباله سازمان شهرداری زباله
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید