سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه

همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

کد خبر : 260318 دی 1396اخبار 0
فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردمداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

 

 

سازمان آتش نشاني

 

مدیر عامل آتش نشانی ساری به برگزاري دوره آموزشي پدافند غير عامل اشاره نموده و  اظهار داشت: اين دوره آموزشی با همکاری آتش نشانی و دبیرخانه پدافند غیر عامل شهرداری مرکز استان برگزار گرديد.

 

وی با اشاره به اهمیت آموزش پدافند غیر عامل با توجه به کاربرد آن در جوامع شهری، افزود: این دوره آموزشی با حضور 70 نفر از مدیران و کارشناسان شهرداری ساری و سازمان های تابعه آن در مرکز آموزش آتش نشانی برگزار و گواهينامه معتبر به شركت كنندگان اعطا خواهد شد.

 

 

 

سازمان پاركها و فضاي سبز

دوره  تخصصی آموزش كاركنان سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري ساري  با موضوع استانداردهای طراحی منظر و فضای سبز شهری  در سالن آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار گردید.

 

اين دوره آموزشي در راستاي ارتقاء سطح علمي كاركنان برگزار و استمرار خواهد داشت.

 

سازمان مديريت پسماند

 

عباس رجبی مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري به اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا اشاره نموده و  گفت: با توجه به تاكيد  مديريت شهري مبني بر شهر سالم ، طرح تفكيك زباله از مبداء (تپش) در اين راستا عملياتي گرديد.

 

وي  افزود: فرهنگ سازی و آشنایی شهروندان با موضوع تفکیک زباله از مبدا یکی از اقداماتی است که امسال با جدیت به آن پرداخته خواهد شد و در این راستا انتظار می‌رود شهروندان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

 

 سرپرست سازمان مديريت پسماند شهرداري ساری تصریح کرد: شهرداری ساری بیش از پیش نیازمند همکاری و همیاری شهروندان است و تحقق اهداف مورد نظر کارکنان و مجموعه شهرداری و دستیابی به یک شهر پاکیزه، سالم و توسعه یافته، تنها با توجه و همکاری قشرهای مختلف جامعه امکان پذیر خواهد بود.

 

سازمان اتوبوسراني

 

سازمان اتوبوسراني شهرداري ساري اجراي طرح باس واش و ايستگاه پارك سوار را در بودجه سال آينده پيش بيني نموده و در صورت تامين اعتبار لازم اجرايي خواهد نمود.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید