عملکرد عمرانی در هفته ای که گذشت

کد خبر : 260118 دی 1396اخبار 0
تیم های عملیاتی سازمان عمران جدول بتنی در خیابان بهمن شرقی از پیروزی، خیابان مهدشت و رفیوژ وسط در بلوار کشاورز را با پیشرفت فیزیکی مناسبی پیگیری و مراحل تکمیلی آن سپری می شود
عملکرد عمرانی در هفته ای که گذشت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، گزیده ای از تصاویر پروژه های عمرانی سازمان عمران شهرداری ساری به روایت تصاویر  روابط عمومی این سازمان از نظر شما مخاطب گرانمایه می گذرد.

 

برپایه این گزارش هم اکنون عملیات زیرسازی زمین فوتبال سنگریزه،  جاده اصلی از انتهای جوادیه بلوار کشاورز، کوچه گلستان از سه راه جویبار و  پشت آب منطقه ای از جاده قائمشهر در جریان است.

 

گفتنی است تیم های عملیاتی سازمان عمران جدول بتنی در خیابان بهمن شرقی از پیروزی، خیابان مهدشت و رفیوژ وسط در بلوار کشاورز را با پیشرفت فیزیکی مناسبی پیگیری و مراحل تکمیلی آن سپری می شود

 

اجرای کانال های  خیابان سعدی، کوچه کوثر از خیابان شفا، کمربندی شمال و خیابان شفا بخشی دیگر از فعالیت های این سازمان است که در محور هدایت آب های سطحی  جریان دارد.

 

تیم های عملیاتی سازمان عمران، عملیات لاینینگ فاز دوم پل کابلی نیز در مرحله زیرسازی در حال اجرا دارند که این پروژه در حجم بسیار گسترده ای در حال انجام است.

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید