مسئول نوسازی شهرداری منطقه یک:

لزوم مشاركت مردم در پرداخت به موقع عوارض نوسازی

کد خبر : 259418 دی 1396اخبار 0
مشاركت مردم در پرداخت به موقع عوارض نوسازی موجب ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می شود .
لزوم مشاركت مردم در پرداخت به موقع عوارض نوسازی

به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری منطقه یک ، مسئول نوسازی منطقه ضمن تاکید بر لزوم مشارکت مردم در پرداخت به موقع عوارض نوسازی گفت : مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض نوسازی و تعامل موجب افزایش راندمان کاری شهرداری خواهد شد.

عباس جولایی با اشاره به اینکه این مشکلات در اکثر شهرها و شهرداری ها وجود دارد ، ابراز امیدواری کرد : در سه ماهه پایانی که کمتر از هفتاد و چند روز کاری آن بیشتر نمانده با مشارکت همشهریان آگاه و تلاش ویژه همکاران بتوانیم سال ۹6 را با سربلندی به پایان برسانیم.

این مقام مسئول اظهار داشت : انتظار ما از شهروندان ساروی پرداخت به موقع عوارض نوسازی جهت انجام پروژه های عمرانی می باشد ، چرا که ما ادعا داریم ساری حتی از بعضی مراکز استان ها توانمندتر است و بر آن پافشاری می کند.

وی ضمن دعوت شهروندان به مشارکت در پرداخت به موقع عوارض نوسازی اضافه کرد: مشارکت مردم در عوارض نوسازی موجب افزایش بودجه شهرداری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می شود.

 جولایی همچنین از پیشه وران و اصناف خواست نسبت به پرداخت عوارض خود در زمان مقرر اقدام كنند تا یاری رسان شهرداری در اجراي به موقع برنامه هاي عمراني و آباداني شهر باشند.

مسئول نوسازی منطقه خاطرنشان کرد : مدیریت یکپارچه شهری با حمایت قانون گذاران و مشارکت شهروندان فهیم می‌تواند در پیشبرد مسائل شهر بسیار مثمر ثمر باشد .

وی در پایان گفت : امیدواریم روزی را شاهد باشیم که شهروندان گرامی با اعتماد به خادمان خود در شهرداری جایگاه شایسته ای را در سبد هزینه سالیانه خود به عوارض شهرداری اختصاص دهند و پرداخت آن را جزئی از هزینه های اجتناب ناپذیر خود قلمداد کنند .

 
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید