مصطفی مهربانیان معاونت اداری و مالی :

رویکرد اقتصادی شهرداری منطقه متاثر از اقتصاد مقاومتی می باشد

کد خبر : 258317 دی 1396اخبار 0
معاون اداری و مالی شهرداری منطقه یک فضای حاکم بر فعالیت‌های گسترده شهرداری منطقه را فضایی منبعث از رویکرد اقتصاد مقاومتی دانست و «مدیریت» را کلید واژه موفقیت در توسعه شهر ساری بر شمرد.
رویکرد اقتصادی شهرداری منطقه متاثر از اقتصاد مقاومتی می باشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک،مصطفی مهربانیان با اشاره به اینکه منطقه یک هم اینک به عنوان یک کارگاه بزرگ عمرانی شناخته شده است افزود: شهرداری ساری در تلاش است تا با مدیریت منابع مالی و اقتصادی خود به گونه‌ای عمل کند که در زمان‌بندی برنامه‌ها و تعهداتی که نسبت به شهروندان در اجرای پروژه ها دارد هیچگونه خللی ایجاد نگردد.
وی با اشاره به اینکه معاونت اداری و مالی به عنوان محور اصلی توسعه سرمایه و منابع انسانی از جایگاه مهم و اساسی برخوردار است اذعان کرد: شهروندان باید آگاه شوند که در آمد حاصل از شهر صرف اجرای چه اموری می شوند و اجرای پروژه ها تا چه حد هزینه بر است و مشارکت شهروندان در اهداف شهرداری جهت ارتقاء در ارائه خدمات شهری و شهروندی بسیار مهم و تاثیر گذار است.
مصطفی مهربانیان خاطر نشان کرد:مهندس ذاکری شهردار منطقه با جدّیت تمام نسبت به پیگیری روزانه وضعیت درآمد و تحقق بودجه در تمامی واحدها و مدیریت های زیرمجموعه اهتمام ورزیده و در این خصوص جلسات مستمر روزانه ای تشکیل و این موضوع پیگیری می گردد.

وی همچنین با اشاره به دستور اکید شهردار منطقه در خصوص تدوین و اجرایی نمودن طرح بهبود بخشی وضعیت درآمد و مالی منطقه گفت: با عنایت به توان و پتانسیل بالقوه ای که در محدوده شهرداری منطقه یک وجود دارد امیدواریم با بکارگیری راهکارهای منطقی و البته جدید بتوانیم در این ماموریت محوله موفق و سربلند گردیم.
معاون اداری و مالی شهرداری منطقه اقتصاد مقاومتی در شهرداری منطقه را جاری دانست و گفت: با تبعیت از دیدگاه‌های مقام معظم رهبری و تدبیر تیم مدیریت شهری در راس آن شهردار عبوری، اقتصاد مقاومتی در شهرداری ساری مدت‌هاست نهادینه شده است، بگونه‌ای که می‌توان عملکرد مدیریتی شهرداری ساری را در حوزه مالی و اقتصادی مصداق بارزی از اقتصاد مقاومتی بر شمرد و آن را بعنوان الگو در دیگر سازمان‌ها به کار برد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید