اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

کد خبر : 257016 دی 1396اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه يك پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

 

 

روابط عمومي شهرداري منطقه يك ساري در راستاي اطلاع رساني  جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه يك پرداخته خواهد شد

 

 

شروع کار بهسازی و استانداردسازی پیاده رو خیابان قارن

 

امید ذاکری شهردار منطقه به همراه معاونت فنی شهرداری منطقه در حاشیه بازدید از پروژه های فنی و عمرانی منطقه به مقوله پیاده روسازی اشاره نمود و افزود : ، مناسب سازی فضاهای شهری یکی از مباحث اساسی و مهمی است که از جهات مختلف اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تاثیر عمده و نقش برجسته ای دارد . 

شهردار منطقه اظهار داشت : به دلیل فرسودگی پیاده رو خیابان قارن که یکی از مناطق پرتردد شهروندان است ، مرمت و بازسازی این خیابان در دستور کار قرار گرفته است .

در ادامه بازدید ، ذاکری با اشاره به آبگرفتگی معابر خیابان معلم در زمان بارندگی گفت : به دلیل مشکلاتی که در این مواقع برای شهروندان د ایجاد می شود ، شهرداری منطقه احداث کانال بتنی به طول 2200 متر مربع را از ابتدای خیابان معلم تا انتهای آن در دستور کار خود قرار داده است .
وی افزود : در این راستا احداث کانال جهت هدایت آبهای سطحی در ضلع جنوبی کمربندی شرقی ، کوچه شهید بهرامی به طول 100 متر نیز از دیگر پروژه های مهم در دست اقدام منطقه می باشد .

 

روکش فینیشری آسفالت زیر پل سردار نبوی

در ادامه نهضت آسفالت روکش فینیشری آسفالت زیر پل سردار نبوی به سمت بلوار ارتش روز جمعه 8دی ماه انجام شد.

 

لزوم اخذ پروانه ساختمان قبل از هرگونه عملیات ساختمانی

رئیس اداره شهرسازی منطقه یک شهرداری ساری بر لزوم اخذ پروانه ساختمان قبل از هرگونه عملیات ساختمانی در محدوده شهری تاکید کرد .

رئیس اداره شهرسازی منطقه یک شهرداری ساری ، اطمینان از ساخت و ساز قانونی و براساس مشخصات فنی و شهرسازی برابر آیین نامه ها و ضوابط طرح جامع شهر ، صرفه جویی در هزینه های ساخت وساز به دلیل استفاده از تجارب فنی و مهندسی در هنگام طراحی ، نظارت وبهره مندی از تسهیلات بانکی را از مزایای اخذ پروانه از سوی شهروندان برشمرد .
وی ادامه داد : بیمه شدن کلیه عوامل دخیل در ساخت وساز در صورت بروز حوادث ساختمانی و امکان بررسی و دسترسی بهتر به املاک دارای پروانه و ارائه هدفمند خدمات را از دیگر مزیت های اخذ پروانه ساختمان نام برد .

 

جمع آوری تابلو های غیر مجاز از سطح منطقه 1

ساجده صمدی مسئول زیبا سازی منطقه یک اظهار داشت : زیباسازی و سامان دادن به فضای شهری به عنوان محیط زندگی شهروندان ، یکی از وظایف مهم شهرداری می باشد که متاسفانه با وجود تذکرات و هشدارهایی که به شهروندان داده شد ، در برخی از مکان ها شاهد نصب تابلوهای تبلیغاتی غیر استاندارد هستیم که سیمای شهر را نازیبا می کند .
وی افزود: از این رو واحد زیبا سازی منطقه به صورت روزانه و مستمر این تابلوهای غیرمجاز را شناسایی کرده و اقدام به جمع آوری آنها از سطح منطقه می نماید .

 

انتخابات شورای اسلامی کار شهرداری ساری در منطقه یک برگزار شد

دور دوم انتخابات شورای کارگری شهرداری ساری به دلیل حد نصاب نرسیدن تعداد رای دهندگان در دور اول صبح روز چهارشنبه مورخ 13 دی 96 همزمان در عمارت ، شهرداری های مناطق و سازمانهای تابعه و با هدف ایجاد روحیه همکاری بین کارکنان هر واحد به منظور پیشرفت سریع امور  ، بررسی شکایات کارکنان در مورد نارسایی های واحدها و پیگیری موارد و همچنین تلاش در جهت گسترش امکانات رفاهی و حفظ حقوق قانونی کارکنان در نمازخانه منطقه یک برگزار شد .

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید