بسته خبری:

اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

کد خبر : 256916 دی 1396اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

 

روابط عمومي شهرداري منطقه سه ساري در راستاي اطلاع رساني  جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد .

 

 

نشست شهردار منطقه با مسئول ممیزی و املاک  در راستای ممیزی مناطق الحاقی

جلسه ممیزی و املاک  به میزبانی مهندس ملکی شهردار منطقه و با حضور مهندس باسره رئیس ممیزی و املاک، مهندس شعبانی معاون شهرسازی و مسئولین مربوطه در دفتر شهردار برگزار شد. مهندس ملکی در این جلسه جاری سازی اطلاعات و داده های منطقه را در سیستم نرم افزاری مهم دانست و افزود: ممیزی املاک در نواحی الحاقی که باعث افزایش حوزه خدمت رسانی این منطقه گردیده است نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش دو مجموعه می باشد.

 

معارفه رئیس اداره درآمد و مسئول واحد تفصیلی

با صدور احکام جداگانه توسط شهردار منطقه، خلیل محمودی به عنوان رئیس اداره درآمد و حسین علیخانی به عنوان مسئول واحد تفصیلی منطقه سه منصوب گردید.

  

توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری در راستای توسعه متوازن

جلسه ای با حضور مهندس ملکی  شهردار منطقه و مهندس برارزاده رئیس اداره آب و فاضلاب با هدف تعامل و همکاری بیشتر در زمینه توسعه شبکه آب رسانی منطقه و حفاری انشعاب آب و فاضلاب تشکیل شد.

 

فرهنگ سازی اجرای پروژه های عمرانی

مهندس ملکی شهردار منطقه ضمن تشکر از همکاران که با فعالیت شبانه روزی خود برای رفاه حال شهروندان از سعی و تلاش مجدانه دست نمی کشند ابراز خرسندی کرد.

وی ایجاد رفاه و حفظ آسایش شهروندان را لازمه تمامی اجرای پروژه ها و ارائه خدمات دانست و افزود: دقت و کیفیت در راستای ارائه خدمات به شهروندان در دستور کار پرسنل دفتر فنی و عمرانی قرار گیرد.

 

افزایش تعامل و همکاری دوسویه در ارائه خدمات به شهروندان

جلسه ای به میزبانی مهندس گران پاشا مدیر کل راه آهن شمال و با حضور مهندس ملکی شهردار منطقه، معاون فنی و خدمات شهری و دیگر مسئولین مربوطه در راستای ایجاد ایمنی حاشیه ریل و فضای سبز اطراف آن برگزار گردید.

 

اتصال کانال  نهر ساری رود به رودخانه تجن

یکی دیگر از پروژه های مهمی که توسط واحد فنی در سطح منطقه در راستای هدایت آب های سطحی در حال اجرا می باشد، پروژه کانال ماهان است. این کانال که نوع سازه آن بتنی می باشد با دارا بودن  1144 متر طول، ارتفاع 2 متر و عرض 3 متر که شروع آن از فهمیده 55 واقع در شهرک ماهان و به سمت پایین دزا می باشد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید