نشست هم‌اندیشی مدیران عامل سازمان اتوبوسرانی ساری و گنبد کاوس برگزار شد

کد خبر : 255313 دی 1396خبر 0
نشست هم‌اندیشی مدیران عامل سازمان اتوبوسرانی ساری و گنبد کاوس روز دو شنبه 11 دی‌ماه با حضور آقای حمیدرضا حجی زاده مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی گنبد کاوس، آقای محمد رضا سلطانی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ساری و معاونین اداری مالی و بهره برداری این سازمان در محل سازمان اتوبوسرانی ساری برگزار شد.
نشست هم‌اندیشی مدیران عامل سازمان اتوبوسرانی ساری و گنبد کاوس  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری ساری: در این نشست صمیمی مشکلات حمل و نقل عمومی علی الخصوص مشکلات سازمان های اتوبوسرانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.و در خصوص کارت بلیط الکترونیکی و لزوم توسعه آن با توجه به سیستم مشترک پایش الکترونیکی دو سازمان بحث کارشناسی  انجام شده است.

 

آقای محمدرضا سلطانی خبر از اجرا پروژه های جدید و تامین اعتبار آن در بودجه پیشنهادی سال بعد سازمان داده اند. که در صورت محقق شدن بودجه و اعتبارآن طرح باس واش و ایستگاه پارک سوار در دستور کار این سازمان قرار خواهد گرفت.

معاونین بهره برداری و اداری مالی گزارشی از عملکرد سازمان در سال جاری ارائه نموده اند.

و در پایان مقرر گردیده جهت تبادل نظر نشست های هم اندیشی با دیگر سازمان های اتوبوسرانی کشورعلی الخصوص استان های شمالی کشور برگزار گردد.

این نشست با بازدید مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گنبدکاوس  از سامانه کارت بلیط الکترونیکی سازمان و پایش اطلاعات ناوگان در ساعت 16 به پایان رسیده است.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید