مدیر عامل آتش نشانی ساری خبر داد

برگزاري 4962 نفر ساعت آموزش ايمني طي آذر ماه

کد خبر : 255212 دی 1396آخرین اخبار 0
2511 نفر ساعت آموزش برون سازماني براي شهروندان و 2451 نفر ساعت آموزش درون سازماني براي كاركنان آتش نشاني برگزار شد
برگزاري 4962 نفر ساعت آموزش ايمني طي آذر ماه

 

 

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ساري ، مدير عامل آتش نشاني ساري از برگزاري 4962 نفر ساعت آموزش ايمني طي آذر ماه سالجاري خبر داد.

وي افزود: طي این مدت 2511 نفر ساعت آموزش برون سازماني براي شهروندان و 2451 نفر ساعت آموزش درون سازماني براي كاركنان آتش نشاني برگزار شد.

مهندس كلانتري با اشاره به برگزاري دو دوره آموزش تئوري و عملي براي 24 نفر از رانندگان تاكسي شهري و همچنين آموزش ايمني براي 12 نفر از پرسنل جایگاه های سوخت ، تصريح كرد: طي آذر ماه 68 نفر از شهروندان در سرای تداوم دوره آموزشی آشنایی با مخاطرات منواکسید کربن را فراگرفتند.

وي برگزاري دوره آموزش تئوري و عملي  براي  10 نفر از پرسنل بیمارستان شفا و برگزاری مانورسراسری زلزله در دبیرستان ولیعصر (عج)را از ديگر اقدامات اداره آموزش طي اين مدت برشمرد و بيان كرد:طی این مدت 223 نفر از دانش آموزان مدارس در مقاطع مختلف تحصيلي و همچنين كودكان مهد جهت آشنايي با تجهيزات و خدمات سازمان از ايستگاه آتش نشاني بازديد كردند.

مهندس كلانتري با اشاره به برگزاري دوره آموزشی آتش نشانان داوطلب، گفت: طي آذر ماه چهاردهمین دوره اموزش آتش نشانان داوطلب با حضور شهروندان در این سازمان برگزار شد.

وي با اشاره به برگزاري دوره آموزشي براي 1424 نفر از دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه و موسسات قرآني و مهد كودك در ساري ،  برگزاری دوره اموزشی مقابله با حوادث غیر مترقبه برای 80 نفر از پرسنل سپاه کربلا و برگزاری دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی بصورت تئوری و عملی برای 48 نفر از کارکنان شرکت گاز استان را از دیگراقدامات اداره آموزش بیان کرد.

وي در پايان از شهروندان خواست جهت آگاهي از برنامه زمان بندي آموزش اين سازمان به اداره آموزش واقع در خيابان ملا مجدالدين مراجعه و يا با شماره ۳۳۲۶۰۱۴۰ تماس حاصل نمايند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید