مسئول زیباسازی منطقه یک شهرداری خبر داد:

جمع آوری تابلو های غیر مجاز از سطح منطقه 1

کد خبر : 254912 دی 1396اخبار 0
مسئول زیبا سازی منطقه از جمع آوری تابلو تبلیغاتی غیر استاندارد در جهت زیبا سازی منظر شهری و یکپارچگی سیمای شهر در منطقه یک خبر داد.
جمع آوری تابلو های غیر مجاز از سطح منطقه 1

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، ساجده صمدی مسئول زیبا سازی منطقه یک اظهار کرد : ساماندهی کلیه تابلوهای های تبلیغاتی اعم از تابلوی سردرب، معرف برندها، تابلو کوچه ها و خیابانها، دیوارنوشته و نقاشی دیواری، تابلو دیجیتال و روان، نصب پلاکارد و نصب داربست در دستور کار این منطقه قرار گرفت.


صمدی اظهار داشت : زیباسازی و سامان دادن به فضای شهری به عنوان محیط زندگی شهروندان ، یکی از وظایف مهم شهرداری می باشد که متاسفانه با وجود تذکرات و هشدارهایی که به شهروندان داده شد ، در برخی از مکان ها شاهد نصب تابلوهای تبلیغاتی غیر استاندارد هستیم که سیمای شهر را نازیبا می کند .


وی افزود: از این رو واحد زیبا سازی منطقه به صورت روزانه و مستمر این تابلوهای غیرمجاز را شناسایی کرده و اقدام به جمع آوری آنها از سطح منطقه می نماید.


مسئول زیباسازی منطقه گفت : مالکین واحدهای صنفی، تجاری، صنعتی و اداری و... قبل از نصب هر تابلویی لازم است با مراجعه به واحد زیبا سازی منطقه و آگاهی از دستور العمل ها ، ضوابط و قوانین موجود در این خصوص اقدام نمایند.


وی در پایان نیز از آن دسته از شهروندانی که خود مبادرت و اقدام به رفع تخلف و جمع آوری تابلوهای غیر مجاز می نمایند قدردانی و تشکر کرد .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید