در راستای استمرار فعالیت های عمرانی:

پروژه هدایت آب های سطحی و بهسازی معابر در حال انجام است

کد خبر : 2542826 خرداد 1400اخبار 0
شهرداری ساری در راستای استمرار ارائه خدمات به شهروندان و با هدف رفاه شهروندان طی 5 روز گذشته پروژه های عمرانی مختلف را در حال انجام دارد.
پروژه هدایت آب های سطحی و بهسازی معابر در حال انجام است

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری،  فعالیت های عمرانی –خدماتی شهرداری مرکز مازندران تعطیل ناپذیر و به صورت مداوم و با استفاده از ظرفیت و توانمندی درون سازمان و به همت شهرداری های سه گانه و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری در حال انجام است.

 

در این راستا، کانال هدایت آب های سطحی در بینجلو و نوه بتنی کوچه شهید مهدوی در بلوار کشاورز از اقداماتی است که طی روزهای گذشته انجام شد.

 

بهسازی معابر با هدف روان سازی ترافیک و سهولت تردد شهروندان با اجرای پروژه پیاده رو سازی در خیابان مهیار و بلوار فرح آباد طی روزهای گذشته ادامه داشته و در این راستا آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر نیز در دستور کار قرار دارد.

 

عملیات باند کندرو در کمربندی جنوبی با جدیت پیگیری می شود و تکمیل  این پروژه نقش موثری در رفع گره های ترافیکی این منطقه خواهد داشت.

 

ترمیم سنگ فرش بلوار امیرمازندرانی را می توان از جمله اقدامات شهرداری طی روزهای گذشته برشمرد ، این امر در دیگر خیابان ها نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

بهسازی کانال هدایت آب های سطحی در منطقه 2 شهری در دستور کار قرار گرفته و در این راستا کانال کوچه شهید ابراهیمی در محله آذربایجانی ها بهسازی شد.

 

ارائه مستمر خدمات شهری در سطح شهر، رفت و روب مداوم کوچه ها و میادین، فضاسازی شهری به مناسبت دهه کرامت نیز طی روزهای گذشته صورت گرفت.

 

پروژه هم‌سطح سازی قبور در گلزار شهدای ساری طی روزهای گذشته شتاب گرفته و در حال انجام است.

 

عملیات عمرانی پارک صفرآباد که به مناسبت رویداد 2022 به عنوان پارک اکو نامگذاری شده نیز استمرار دارد و با تکمیل آن پس از سال ها این مکان به یکی از ظرفیت های مهم و موثر گردشگری مرکز مازندران تبدیل خواهد شد.

 

رنگ آمیزی جداول کمربندی جنوبی نیز در حال انجام است و زیبایی بصری این منطقه را ارتقاء خواهد داد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید