مدير طرح و برنامه شهرداري ساري خبر داد:

تبيين سیاست های كلي مديريت شهري و هم انديشي با صاحب نظران در تدوین پیش نویس بودجه سال آينده

کد خبر : 253911 دی 1396اخبار 0
یاسر بهارفر اجراي برنامه راهبردي شهرداري ساري را گام بلندي در توسعه مركز استان دانست و اظهار داشت: بودجه سال آينده اين دستگاه بر اساس برنامه راهبردي و سياست هاي كلي شهرداري ساري در حال تدوين است.
تبيين سیاست های كلي مديريت شهري و هم انديشي با صاحب نظران در تدوین پیش نویس بودجه سال آينده

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري بهارفر مدير اداره طرح و برنامه شهرداري مركز استان ، با اشاره به اینکه تا کنون بیش از سي جلسه تخصصي با حضور معاونت ها، سازمانها، شهرداريهاي مناطق، متوليان واحدهاي ذي ربط در سطوح مختلف كارشناسي و مديريتي و نیز  با بهره مندي از نظر أعضاء محترم شورا و صاحبنظران جهت تدوين بودجه سال 97 تشکیل شده است، اظهار داشت: با توجه به تصویب برنامه استراتژیک و سند چشم انداز بیست ساله شهرداري ساري و در راستاي توسعه همه جانبه مركز استان ، در تدوين پیش نویس بودجه سال آينده سياست هاي كلي مديريت شهري در طی این جلسات تعرفه و ابلاغ شده است.

 

وي به تأكيدات شهردار در رابطه با پيش بيني بودجه لازم با اولويت بخشي اتمام هرچه سريعتر پروژه هاي مختلف عمراني در دست اقدام و لحاظ راهكارهاي ايجاد درآمدهاي پايدار براي شهرداري و سازمانهاي تابعه اشاره نموده و افزود: با توجه به اقدامات شهرداري ساري در راستاي توسعه مركز استان ، در نظر گرفتن بودجه لازم جهت عملياتي نمودن تعدادي از پروژه هاي شاخص لازم الأجرا در سال آتي با نظر شهردار در اين جلسات مورد برررسي و تاكيد قرار گرفت.

 

بهارفر اجراي برنامه راهبردي شهرداري ساري را گام بلندي در توسعه مركز استان دانست و اظهار داشت: بودجه سال آينده اين دستگاه بر اساس برنامه راهبردي و سياست هاي كلي شهرداري ساري در حال تدوين است.

 

مدير طرح و برنامه شهرداري ساري خاطر نشان كرد: تا پايان دي ماه جاري پیش نویس بودجه سال 97 شهرداري مركز استان براي تصويب نهايي به شوراي اسلامي شهر تقدیم خواهد شد.

گالری تصاویر

برچسب ها یاسر بهارفر بهارفر
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید