مهندس ملکی شهردار منطقه:

فرهنگ سازی اجرای پروژه های عمرانی

کد خبر : 253811 دی 1396اخبار 0
شهردار منطقه ارائه خدمات در سطح منطقه را به صورت مستمر و 24 ساعته عنوان کرد.
فرهنگ سازی اجرای پروژه های عمرانی

 

به گزارش روابط عمومی، شهردار منطقه ضمن تشکر از همکاران که با فعالیت شبانه روزی خود برای رفاه حال شهروندان از سعی و تلاش مجدانه دست نمی کشند ابراز خرسندی کرد.

مهندس ملکی  ایجاد رفاه و حفظ آسایش شهروندان را لازمه تمامی اجرای پروژه ها و ارائه خدمات دانست و افزود: دقت و کیفیت در راستای ارائه خدمات به شهروندان در دستور کار پرسنل دفتر فنی و عمرانی قرار گیرد.

وی ارتباط بین شهرداری و شهروندان را دوسویه دانست و افزود: شهروندان وظایف خود را در قبال خدماتی که شهرداری به آنها ارائه می دهد را می دانند  که این امر وظیفه و مسئولیت مارا در سرعت اجرای هرچه بهتر و سریعتر پروژه ها جهت به سرانجام رساندن آن، دوچندان می کند.

شهردار منطقه با اشاره به این که نهضت آسفالت در کنار تمامی فعالیت های عمرانی با جدیت در حال اجراست، گفت: در سه ماه گذشته سال، مساحتی بیش از 90 هزار متر مربع در حال جاده سازی است که نگهداری پروژه های عمرانی بعد از اجرا از الویت منطقه می باشد.

مهندس ملکی در پایان فرهنگ سازی را لازمه پروژه های عمرانی خواند و خاطر نشان شد: شهروندان ما با همکاری و همدلی با مجموعه شهرداری و صبوری که در اجرای پروژه ها بعمل می آورند شاهد پیشرفت و آبادانی بیشتر مرکز استان خواهندبود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید