مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری:

- برنامه ریزی و هماهنگی در جهت احصاء و بروزرسانی فرآیند های ستادی و عملیاتی دوایر، سازمانها و مناطق شهرداری

کد خبر : 2527010 خرداد 1400حوزه مدیریت 0
صبح امروز، جلسه ای با حضور کلیه پرسنل مدیریت برنامه و بودجه با موضوع طراحی مدل های متحد الشکل و یکسان فرآیند ها و تعیین مهلت زمانی هر فرآیند از ابتدا تا پایان، در دفتر مدیریت برگزار گردید.
-	برنامه ریزی و هماهنگی در جهت احصاء و بروزرسانی فرآیند های ستادی و عملیاتی دوایر، سازمانها و مناطق شهرداری

با عنایت به اهمیت موضوع، جلسه راس ساعت مقرر با حضور کلیه پرسنل مدیریت برنامه و بودجه با ذکر نام خدای متعال و صلوات بر محمد و آل محمد آغاز گردید.

آقای باقرزاده در آغاز جلسه با تشکر از نگاه ویژه شهردار محترم مرکز استان به اهمیت امر برنامه ریزی و ایجاد معاونت برنامه ریزی و هماهنگی مناطق، ضمن تبریک و با آرزوی موفقیت برای جناب آقای مهندس کلانتری به جهت انتخاب ایشان به عنوان معاونت محترم برنامه ریزی و هماهنگی مناطق،  ضمن تاکید بر رعایت هر چه بیشتر نظم و انضباط اداری توسط پرسنل، ادامه داد حسب نامه شماره 21492/1400 در خصوص طراحی مدل های متحد الشکل و یکسان فرآیند ها و تعیین مهلت زمانی هر فرآیند از ابتدا تا پایان، با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص پیگیری موضوع ذکر شده از سازمانها و شهرداری مناطق با تاکید بر جدیت و اهمیت بالای این امر، خواستار تسریع در بروزرسانی فرآیند های مذکور شد.

سپس اعضای حاضر در جلسه، نظرات و سوالات خود را در این خصوص مطرح نمودند.

در ادامه خانم رحمانی، مسئول بودجه با اشاره به نامه ارجاع شده اعلام نمود: 11 نامه برای سازمان های تابعه و شهرداری مناطق تهیه و به همراه پیوست فرآیند های احصاء شده در سالهای گذشته جهت به روزرسانی ارسال گردید، ضمنا با تعیین و تشریح وظایف این حوزه در خصوص موارد مورد مطالبه از سازمانها و مناطق، توضیحاتی ارائه نمودند.

سپس آقایان محمد اصغری، مسئول برنامه ریزی و پوریا البرزی، مسئول آمار به سوالات مطرح شده توسط سایر همکاران پاسخ دادند.

در آخر جلسه جمع بندی توسط مدیریت برنامه و بودجه انجام و جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت.

گالری تصاویر

برچسب ها پژوهش طرح و برنامه شهرداری شهرداری ساری طبیعت محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه بانک اطلاعاتی نمونه کرونا پویش مدیریت برنامه و بودجه 1400 آمار و عملکرد

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید