سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

شهر در مسیر توسعه به کمک اصحاب رسانه نیاز دارد

کد خبر : 252710 دی 1396اخبار 0
سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: شهر در مسیر توسعه به کمک اصحاب رسانه نیاز دارد.
شهر در مسیر توسعه به کمک اصحاب رسانه نیاز دارد

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، سید مسعود مدینه در یازدهمین جلسه این نهاد که عصر شنبه نهم دی ماه 96 با حضور شهردار ساری و اصحاب رسانه برگزار می شد، در آغاز صحبت هایش از ایجاد تغییر در ریاست دفتر شورای شهر خبر داد و با تقدیر از تلاش های پژمان نادری در زمان تصدی این مسئولیت، مصطفی بابایی را به عنون رئیس جدید دفتر شورا به اعضای شورا و اصحاب رسانه معرفی کرد.

وی با گرامیداشت یوم ا... نهم دی و تشکر از حضور مردم در اجتماع بزرگ روز شنبه مردم ساری در امامزاده یحیی جهت پاسداشت این روز افزود: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ما در نهم دی ماه 88 با حضور حماسی خود مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام جمهوری اسلامی زده و دنیا را خیره کردند. به همین دلیل نیز نهم دی که در تقویم رسمی کشور روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام گذاری شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری اذعان داشت: حماسه مردمی نهم دی بی تردید از اوراق زرین افتخارات ملی و انقلابی ایرانیان است که به نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل شده است زیرا نماد عزت و استقلال و آگاهی مردم ماست.

وی ادامه داد: حماسه نهم دی ضمن اعلان مشروعیت سیاسی نظام اسلامی، روحیه دشمن شناسی ملت ایران را به جهانیان نشان داد و ثابت کرد که این ملت بیدار هرگز فریب، نیرنگ و حیله گری های دشمنان را نمی خورد. این روز همچنان تبلور پایبندی مردم ایران به آرمانهای حضرت امام (ره) است که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیبی نرسد.

مدینه همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش یادآور شد: نیروگاه زباله سوز به عنوان حق مسلم مردم ساری سه سال است که در چنپره بروکراسی اداری مانده و این امر باعث ناخرسندی شهروندان شده است لذا روز سه شنبه جلسه غیر علنی در همین زمینه خواهیم داشت و دعوت ما از آقای استاندار برای حضور در پارلمان شهری نیز با هدف طرح و حل مشکلات مردم بود که امیدواریم در جلسه آتی این امر محقق شود اما در هر حال ما برخی از مشکلات که بدنه دولت برای مدیریت شهری ایجاد می کند را در جلسه سه شنبه مطرح می کنیم.

وی ادامه داد: برای رسانه ملی متاسفیم چرا که به جای امانتداری مبادرت به منقطع کردن کلام مدیران می کند. این شیوه اطلاع رسانی دور از انصاف و اخلاق حرفه ای و امانتداری است.

رئیس شورای شهر ساری تاکید کرد: شهر برای توسعه به کمک اصحاب رسانه نیاز دارد خصوصاً در بحث فرهنگ سازی برای توسعه مشارکت ها و فعال شدن روابط عمومی در شهرداری های مناطق، فرصت خوبی برای پرداختن به این موضوع می باشد.

وی در خصوص بازگشایی خیابان 30 متری حد فاصل پارک قائم و بلوار امام رضا (ع) گفت: این بازگشایی در توسعه شهر موثر است اما چیزی که همکاران ما را در این رابطه به تردید افکنده وضعیت حریم رودخانه ها هست که امور آب برای تعیین آن کارشناسی نکرده و ما قدرالسهم شهرداری را نمی دانیم.

مدینه یادآور شد: در مورد فاز 2 بوستان ملل نیز مشکل مشابه وجود دارد و متاسفاه بسیاری از املاکی که به عنئان حق الناس در اختیار آمور آب بودبه مردم واگذار شد.
.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
شهروند خبرنگار
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید