اباذری در جلسه ای با سرپرست سازمان فرهنگی:

سازمان فاوا و اپلیکیشن ساری من آماده ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هستند

کد خبر : 252649 خرداد 1400اخبار 0
در جلسه ای با حضور روسای سازمان های فاوا و فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پیشنهادات سازمان فرهنگی جهت بهینه سازی اپلیکیشن ساری من بررسی شد.
سازمان فاوا و اپلیکیشن ساری من آماده ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هستند

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، در این جلسه که صبح یکشنبه 9 خردادماه 1400 در سازمان فاوا برگزار شد، علی اصغر اباذری رئیس سازمان با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه مقوله فرهنگ در جامعه گفت: گنجاندن برنامه ها و پیشنهادات فرهنگی در اپلیکیشن ساری من که متولی آن در مدیریت شهری ساری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است در دستور کار قرار دارد تا در اسرع وقت سازمان فرهنگی و شهروندان بتوانند از آنها بهره مند شود.

وی افزود: سیاست شهرداری استفاده از ظرفیت های داخلی و عدم برون سپاری ذر اجرای پروژه هاست که این سیاست با توجه به پتانسیل بالای کارشناسان فنی سازمان فاوا می تواند نتایج و آثار مثبتی را برای شهرداری و شهروندان به دنبال داشته باشد.

اباذری در این جلسه از آمادگی کامل سازمان فاوا برای عمل به تمامی خواسته ها و گنجاندن بخش های مرتبط با حوزه فرهنگ در اپلیکیشن ساری من بر اساس داده های اطلاعاتی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خبر داد.

سیامک حبیبی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری نیز با ابراز تشکر از رئیس سازمان فاوا بابت طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن ساری من گفت: به نظرم ظرفیت این نرم افزار بیشتر از اینهاست و می توان با برنامه ریزی و پشتیبانی مناسب به نتایج قابل توجهی دست یافت.

وی افزود: سازمان برنامه های متنوعی در هر سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دست اجرا دارد که بخش قابل توجهی از آنها با بهره گیری از ظرفیت های اپلیکیشن ساری من به ثمر خواهد نشست و از این رو درخواست هایمان را به سازمان فاوا برای انجام همکاری ارائه داده ایم.

وی در تبیین محورهای برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری اذعان داشت: امور توسعه فرهنگ شهروندی، امور اجتماعی شهروندان، امور فرهنگی و هنری محلات، سلامت شهروندی، مشارکت های مردمی، آسیب های اجتماعی و امور ورزشی رئوس برنامه های سازمان است که با جزئیات دقیق بر اساس رصد آسیب ها در دستور کار قرار دارند.

گفتنی است، در پایان این جلسه مقرر شد به زودی نشست های تخصصی کارشناسان دو سازمان فاوا و فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری برگزار تا برنامه های مورد نظر فرهنگی در اپلیکیشن ساری من گنجانده شود.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید