اجرای شبانه روزی پروژه های عمرانی در ساری

کد خبر : 24959 دی 1396اخبار 0
این گزارش حاکیست اجرای رفیوژ وسط در بلوار کشاورز و کانال منطقه خیابان شفا در سطح گسترده ای دنبال می شود که قطعاً سهم عمده ای در هدایت آب های سطحی شهر خواهد داشت.
اجرای شبانه روزی پروژه های عمرانی در ساری

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، نظر به اهمیت تسریع و کیفی سازی پروژه های عمرانی در سطح شهر، متخصصان این سازمان تابعه ، پروژه های محوله را بی وقفه پیگیری می کنند.

برپایه اخبار واصله از حوزه راهسازی، عملیات زیرسازی به عنوان مرحله پیش نیاز آسفالت محلات در انتهای صادقیه از بلوار کشاورز، پشت آب منطقه ای جاده قائمشهر و کوچه فاطمیه از کمربندی جنوبی دنبال می شود و این پروژه عمرانی با رویکرد فرهنگی ورزشی در زمین فوتبال سنگریزه نیز مراحل پایانی خود را طی می کند.

 

این گزارش حاکیست  اجرای رفیوژ وسط در بلوار کشاورز  و کانال منطقه خیابان شفا در سطح گسترده ای دنبال می شود که قطعاً سهم عمده ای در هدایت آب های سطحی شهر خواهد داشت.

شایان ذکر است عملیات بتن ریزی و اجرای کانیو در خیابان مهدشت به صورت شبانه انجام گردید و طبق برآورد صورت گرفته تیم های عملیاتی این سازمان به طور همزمان حدود 20 پروژه عمرانی را در دست اجرا دارند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید