جلسه مشترک رانندگان خطوط تاکسی غرب ساری با ریاست محترم راهنمایی و رانندگی شهرستان ساری

کد خبر : 24909 دی 1396اخبار سازمان 0
در این نشست صمیمانه رانندگان با بیان مشکلات خود از جمله برخورد با مسافربران شخصی غیر مجاز، تاکسی های اینترنتی ، عدم سخت گیری در رابطه با دوربین های کنترل و نظارت و همچنین برخورد با مسافربران خطوط بین شهری که مبادرت به مسافربری در هسته مرکزی شهر می نمایند خواستار رفع این معضلات ومشکلات شدند.
جلسه مشترک رانندگان خطوط تاکسی غرب ساری با ریاست محترم راهنمایی و رانندگی شهرستان ساری

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری صبح روز پنجشنبه مرخ 7/10/96 جلسه مشترکی بین رانندگان محترم تاکسی سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری  و ریاست محترم راهنمایی و رانندگی شهرستان ساری در محل سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در این نشست صمیمانه رانندگان با بیان مشکلات خود از جمله برخورد با مسافربران شخصی غیر مجاز، تاکسی های اینترنتی ، عدم سخت گیری در رابطه با دوربین های کنترل و نظارت و همچنین برخورد با مسافربران خطوط بین شهری که مبادرت به مسافربری  در هسته مرکزی شهر می نمایند خواستار رفع این معضلات ومشکلات شدند.

سرهنگ عمویی در این نشست با بیان اینکه با تلاش ها و زحمات فراوان دکتر عبوری و مدیریت شهری شاهد کاهش بسیار مشهود بار ترافیکی در شهر ساری بوده ایم اظهار داشت رانندگان تاکسی می بایست الگوی سایر رانندگان و همچنین مسافرین نیز باشند. این مقام مسئول در جمع کثیری از رانندگان خطوط تاکسی غرب شهر ساری از بازخورد رفتار و نوع رانندگی آن ها در منظر عمومی و مسافرینی که از خارج شهر وارد می شوند سخن به میان آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان وی اظهار داشت در صورتی که رانندگان تاکسی مرتکب تخلف نگردند و با مامورین راهنمایی و رانندگی همکاری نمایند دیگر نیازی به اعمال قانون نیست و این نیروهایی که برای اعمال قانون تاکسی ها در نظر گرفته شده است برای اعمال قانون خودروهای شخصی بکار گرفته می شود.

در پایان نیز سرهنگ عمویی ضمن تشکر از سازمان تاکسیرانی و رانندگان محترم این نوید را داد که در خصوص مطالبات رانددگان پیگیری های لازم صورت گیرد و به زودی نتایج آن به سمع و نظر عموم خواهد رسید.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید