جلسه شورای اداری سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری برگزار شد ؛

مشارکت و همکاری لازمه موفقیت در برنامه های سازمان

کد خبر : 24042 دی 1396اخبار 0
در جلسه شورای اداری سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری مطرح شد : باید همکاری داشته باشیم تا به اهدافی که در برنامه هایمان داریم برسیم و موفق ظاهر شویم.
مشارکت و همکاری لازمه موفقیت در برنامه های سازمان

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری؛ جلسه شورای اداری سازمان با حضور مهندس رجبی سرپرست سازمان، معاونین و مسئولین واحد ها در دفتر مدیریت سازمان برگزار شد که در این جلسه حاضرین به بررسی مسائل و مشکلات و ارائه راهکارها پرداختند.

عباس رجبی سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری در بخشی از این نشست با بیان این موضوع که باید همه موارد را از خودمان شروع کنیم، اظهار داشت: در بحث پسماند و موضوع جمع آوری و تفکیک زباله های خشک باید ببینیم خودمان تا چه اندازه در این امر مشارکت داشته ایم و بعد از شهروندان بخواهیم در این راه مشارکت داشته باشند تا این فرهنگ را نهادینه کنیم.

سرپرست سازمان با تاکید بر این موضوع که باید همکاری کنیم تا به اهدافی که در برنامه های خودمان داریم برسیم، خاطرنشان کرد: یقینا اگر از خودمان شروع کنیم، آینده بهتری را برای سازمان متوصر خواهیم بود.

وی در خصوص فرهنگ‌سازی تفکیک پسماند از مبداء و تبدیل آن به عادت همیشگی برای حفاظت از محیط‌زیست، اظهارکرد: ترویج فرهنگ کاهش تولید پسماند، کم‌حجم‌سازی آن، آبگیری پسماند و تفکیک آن در مبدا از اهداف و برنامه‌های اصلی این سازمان بوده که همواره در همه شرایط مد نظر قرار می‌دهد.

رجبی در ادامه از اهمیت بحث آموزش سخن گفت و بیان کرد: یکی از مهمترین مباحث نهادینه کردن مدیریت پسماند در بین شهروندان، بحث آموزش چهره به چهره است.

وی تصریح کرد: آگاهی‌رسانی و آموزش به کودکان و دانش‌آموزان از اولویت‌های سازمان است تا با آموزش و راهنمایی فرزندانمان به امر پاکیزگی شهر و نهادینه کردن آن در بین خانواده‌ها دست یابیم.

وی با تأکید بر ضرورت اجرایی شدن هر چه مطلوب‌تر تفکیک و جدا سازی پسماند در مبداء و گسترش آن در همه سطح شهر، گفت: اجرای صحیح تفکیک پسماند در مبدا بعنوان یکی از مهم ترین کارهای سازمانی محسوب می‌شود.

گالری تصاویر

برچسب ها پسماند تفکیک پسماندساری زباله رجبی تپش
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید