نشست صمیمی مهندس معینی با هیأت امنای بازار ملامجدالدین شهرستان ساری

در دیدار مشترک مدیرعامل سازمان با هیأت امنای بازار ملامجدالدین به بیان راهکارهای مناسب و مفید در توسعه این بازار پرداخته شد.

کد خبر : 239130 آذر 1396اخبار 0
.
در دیدار مشترک مدیرعامل سازمان با هیأت امنای بازار ملامجدالدین به بیان راهکارهای مناسب و مفید در توسعه این بازار پرداخته شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین میوه وتره بار شهرداری ساری، نشست صمیمی مهندس معینی با نمایندگان بازار ملامجدالدین در دفتر مدیرعامل برگزار که در این دیدار؛ مهندس معینی ضمن خوش آمدگویی و خسته نباشید به این قشر زحمتکش، بازار ملامجدالدین را یکی از بازارهای مهم و محوری در شهرستان ساری دانسته و بیان داشتند؛ طی بازدید های شبانه اینجانب از بازار مذکور و اعزام بازرسین و کارشناسان ، مشکلات و معضلات این بازار را شناسایی و با بررسی های لازم نسبت به رفع آن اقدام می گردد.

ایشان در بخش دیگر از صحبت ها اشاره داشتند هدف مجموعه سازمان میادین میوه وتره بار شهرداری ساری، ساماندهی و بازسازی بازارها و خدمات دهی مطلوب می باشد و باید هرچه سریع تر تمام برنامه ها را اجرایی کنیم و با سرعت نسبت به ساماندهی بازارها به خصوص بازار ملامجدالدین اقدام که این امر با اولویت بندی کارها نسبت به اجرایی شدن خواسته ها اقدام می پذیرد.

سپس، آقای ولی زاده به نمایندگی از دیگر اعضای هیأت امنای بازار ملامجدالدین با تبریک انتصاب آقای مهندس معینی، ابتداً خواسته های کسبه بازار ملامجدالدین را برقراری نظم وامنیت، رفع سد معبر و ... عنوان نمود و در ادامه به تشریح مشکلات این بازار پرداخت و در صحبت های خویش اعلام نمود: بسی جای شکر دارد که از ابتدای دوره مدیریت جدید، شاهد شروع عملیات عمرانی و ساماندهی در بازار بوده که تحولات عظیم بوجود آورده است.

هم چنین اظهار داشتند؛ مطمئناً با مدیریت و درایت مدیرعامل محترم سازمان، این بازار هرچه سریع تر در جایگاه واقعی خود قرار گرفته که این امر منجر به خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان گردد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید