تقدير استانداري مازندران از دبير كارگروه پشتيباني و خدمات شهري

کد خبر : 235911 آبان 1396اخبار 0
با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران در مراسم تجليل از فعالان عرصه پدافند غيرعامل از نيكزاد به عنوان دبير كارگروه پشتيباني و خدمات شهري پدافند غيرعامل استان مازندران تجليل شد.
تقدير استانداري مازندران از دبير كارگروه پشتيباني و خدمات شهري

همزمان با ششمين روز گراميداشت هفته پدافندغيرعامل با شعار حصول اطمينان از مصونيت و آمادگي كشور، در همايش تجليل از فعالان عرصه پدافندغيرعامل استان با حضور فرمانداران، مديران دستگاه هاي اجرايي استان و دبيران كارگروه ها و كميته هاي استان و با سخنراني آقاي يونسي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي و جانشين رئيس شوراي پدافندغيرعامل و آقاي نبوي مديركل پدافندغيرعامل برگزار گرديد.

آقاي يونسي در اين همايش با اشاره به جنگ نرم و فرهنگي و پديده هاي نوظهور دشمنان عليه كشور ايران اسلامي بر فرهنگ سازي و آگاه سازي آحاد جامعه به مقوله پدافندغيرعامل تاكيد كردند و خواستار همكاري همه جانبه كلي دستگاه هاي اجرايي استان در جهت آمادگي دفاعي در حوزه هاي مختلف زير بنايي و كالبدي و زيستي شدند.

در ابتداي اين جلسه مديركل پدافندغيرعامل استان ضمن ارائه گزارش عملكرد ۴ ساله اداره كل پدافندغيرعامل در دولت تدبير و اميد، از مديران دستگاه هاي اجرايي استان، فرمانداران و دبيران مربوطه كه نسبت به موضوعات پدافندغيرعامل اهميت مي دهند قدر داني نمودند.

در پايان از تعدادي از روساي كارگروه هاي تخصصي، مديران دستگاه ها، فرمانداران و دبيران كميته هاي برتر از جمله نيكزاد به عنوان دبير كارگروه پشتيباني و خدمات شهري پدافند غيرعامل استان مازندران با اهدا لوح سپاس تقدير بعمل آمد.


گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید