ملکی شهردار منطقه:

اجرای فاز دوم پارک ملل نماد مدیریت جهادی و توسعه متوازن

کد خبر : 227422 آذر 1396اخبار 0
فازدوم پروژه پارک ملل به عنوان بزرگترین منطقه گردشگری و توریسم در شمال کشور تبدیل خواهد شد
اجرای فاز دوم پارک ملل نماد مدیریت جهادی و توسعه متوازن

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه، صبح امروز همايش دوچرخه سواري همگاني به مناسبت گراميداشت هفته بسيج با همت اين شهرداري و حوزه مقاومت بسيج علي ابن ابي طالب(ع)  برگزار شد.

بر اساس اين گزارش مهندس ملكي ضمن عرض خيرمقدم به مدعوين و شركت  كنندگان در اين همايش، با عرض تبريك و تهنيت به مناسبت هفته بسيج به تشريح فعاليت هاي اين نهاد مردمي پرداخت و بيان كرد: بسيج نمادي از يك حركت اجتماعي بزرگ است كه امروزه در تمامي حوزه ها وجود اين نيروهاي مخلص و مردمي براي همگان قابل لمس مي باشد.

وي با اشاره به اينكه مديريت جهادي و بسيجي شهرداري ساري باعث وحدت بي نظيري در بين اين مجموعه با شهروندان گرديده است، افزود:اتفاقات و اقداماتي كه در با مديريت دكتر عبوري شهردار محترم و حمايت اعضاي محترم شوراي شهر در كهن شهر ساري افتاده است موجب الگو برداري شهرها و حتي استان هاي همجوار از عملكرد تيم مديريت شهري گرديده است.

شهردار منطقه توسعه متوازن در تمامي مناطق را يكي از دغدغه هاي تيم مديريت شهري برشمرد و خاطرنشان كرد: شهرداري ساري در راستاي توسعه و آباداني و ارائه خدمات به هنگام به مناطقي كه كمتر توسعه يافته اند را در دستور كار خود قرار داد كه امروز شاهد اين هستيم كه بزرگترين پروژه هاي اجرائي در سطح شهر در منطقه  سه در حال اجرا و پياده سازي است.

مهندس ملكي با بيان اين مطلب كه منطقه سه به عنوان بزرگترين  كارگاه فعاليت هاي عمراني و فني در سطح  شهر تبديل شده  و پروژه هاي متعددي پي در پي در حال اجرا مي باشد افزود: بهسازي ورودي جنوب شهر، بهسازي فاز اول و دوم كمربندي جنوبي، ايجاد باند كندرو، پياده رو سازي، احداث كانال هدايت آبهاي سطحي، جدول گذاري و نهضت آسفالت از جمله پروژه هاي اين منطقه عنوان  كرد.

وي با اشاره به اينكه اجراي اين پروژه ها باعث تحول عظيمي در ايجاد رفاه و نشاط شهروندان خواهد شد، افزود: فاز دوم  پروژه پارك ملل در ادامه فاز نخست به مساحت 5/6 كيلومتر كه در اين منطقه قرار دارد، به يكي از بزرگترين مناطق گردشگري و توريسم تبديل خواهد شد كه علاوه بر توسعه و آباداني منطقه باعث ايجاد اشتغال شهروندان نيز مي باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا نوذري ضمن قدرداني از برگزاري اين همايش و تبريك هفته بسيج اظهار داشت: بسيج الگويي براي تمامي اقشار  جامعه است و فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي توسط اين نيروهاي مخلص را ستودني برشمرد.

در انتهاي همايش از نفرات برتر كه رتبه اول تا سوم را به دست آوردند تجليل و  به قيد قرعه به شركت كنندگان به رسم يادبود هديه اي اهدا گرديد.

شایان ذکر است این مراسم با حضور مهندس ملكي شهردار منطقه، دكتر كوروش يوسفي عضو محترم شوراي اسلامي شهر، فرمانده سپاه شهرستان ساري سرهنگ علي خادم، سرهنگ تيمور نادري فرمانده حوزه مقاومت بسيج علي ابن ابي طالب،حجت الاسلام والمسلمين نوذري نماينده محترم ولي فقيه در سپاه ساري و مسئولين و جمعي از شهروندان برگزار گرديد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید