شهردار ساری خبر داد:

احداث شهربازی در پارک جنگلی زارع

کد خبر : 226723 آذر 1396اخبار 0
مهدی عبوری، از آغاز به كار شهربازي ساری در پارک جنگلی زارع خبر داد و گفت: عملگرايي برای توسعه شهر ادامه خواهد داشت و متوقف نمي شود.
احداث شهربازی در پارک جنگلی زارع

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مهدی عبوری، شهردار ساری از آغاز به كار شهربازي این شهر در پارک جنگلی زارع خبر داد و گفت: عملگرايي برای توسعه شهر ادامه خواهد داشت و متوقف نمي شود

 

عبوری، به واگذاری جنگل زارع به شهرداری ساری و استفاده مجموعه مدیریت شهری از فرصت هایی که برای توسعه ساری بوجود آمده است، مطالبه احداث شهربازی از سوی شهروندان اشاره نمود و اظهار داشت: اقدامات لازم برای خرید تجهیزات مناسب احداث شهربازی در این مکان عملیاتی شده است. بخشی از این تجهیزات نصب شده و قسمتی نیز خریداری و پس از ترخیص گمرک، به محل پروژه منتقل خواهد شد.

 

وی باقدردانی از حمایت های شهروندان از تیم مدیریت شهری خاطرنشان کرد: عملگرایی برای توسعه شهر ساری ادامه خواهد داشت و هرگز متوقف نخواهد شد؛ چراکه عملگرایی برای پیشرفت یا راهی می سازد یا راهی می یابد و امروز، مسیر توسعه ریل گذاری شده است.

 

شایان ذکر است، سینما شش بُعدی، تونل وحشت، زیپ لاین، سورتمه سواری، پیست موتور چهارچرخ و پیست کارتینگ، برخی از امکانات تعریف شده در شهربازی پارک جنگلی زارع است.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید