آموزش و فرهنگسازی؛

قوطی های فلزی را باز استفاده کنید

کد خبر : 2206720 اردیبهشت 1400آموزش و فرهنگ سازی 0
امروزه استفاده از ظروف فلزی در صنایع بسته بندی به طرز چشمگیری افزایش داشته و این به آن خاطر است که استفاده از ظروف فلزی مزایای بسیار زیادی دارد. قوطی های فلزی استحکام بالایی دارند، در برابر نفوذ آب و رطوبت کاملا مقاوم هستند
قوطی های فلزی را باز استفاده کنید

 

 

 

امروزه استفاده از ظروف فلزی در صنایع بسته بندی به طرز چشمگیری افزایش داشته و این به آن خاطر است که استفاده از ظروف فلزی مزایای بسیار زیادی دارد. قوطی های فلزی استحکام بالایی دارند، در برابر نفوذ آب و رطوبت کاملا مقاوم هستند، در شکل ها و اندازه های متفاوت قابل ساخت می باشند و مهم تر از همه قابل بازیافت هستند و به محیط زیست آسیب کمتری می رسانند. ظروف فلزی را میتوان پس از استفاده در کوره های ذوب فلزات ذوب نمود و مجددا در تولید ورق خام از آنها استفاده کرد و به این ترتیب فلز مجددا در چرخه ی استفاده قرار میگیرد. روش های دیگری نیز برای استفاده مجدد از قوطی های فلزی وجود دارد که هرکس به میزان خلاقیتش میتواند استفاده ای جدید از این نوع ظروف داشته باشد.

-استفاده از قوطی های فلزی به عنوان گلدان
-استفاده از قوطی های فلزی به عنوان چراغ مطالعه
-استفاده از قوطی های فلزی به عنوان جاشمعی
-استفاده از قوطی های فلزی به عنوان جامدادی
-استفاده از قوطی های فلزی به عنوان لانه ی پرندگان

بدون شک راه ها و روش های مختلفی برای استفاده از قوطی های فلزی و به طور کلی همه ی مواد دور ریختنی وجود داره و با کمی خلاقیت و نو آوری میشه از وسایل اطرافمون استفاده های موثری کنیم و با این کار به محیط زیست آسیب کمتری وارد کنیم.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید