از 5 تا 8 اسفندماه؛

حضور شهرداری ساری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری وصنایع دستی

کد خبر : 214465 اسفند 1399اخبار 0
شهرداری ساری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با معرفی فرصت های گردشگری و سرمایه گذاری حضور فعال دارد.
حضور شهرداری ساری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری وصنایع دستی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی صبح امروز سه شنبه، پنجم اسفند با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

 

این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اسفندماه به مدت چهار روز در حال برگزاری است و شهرداری ساری در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

 

در این نمایشگاه بین المللی که متناسب با محدودیت‌های کرونایی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود، ساری به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال 2022 و از مراکز مهم گردشگری و دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلف گردشگری، فرهنگی و سرمایه گذاری حضور داشته و جاذبه‌های گردشگری خود را معرفی کرده است.

 

حضور استان مازندران و شهرداری ساری در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل‌های این استان و شهر ساری به علاقمندان و فعالان حوزه گردشگری است.

 

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی از پنجم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران آغاز به کار نموده و تا هشتم اسفندماه به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید