بسته خبری

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

کد خبر : 212224 بهمن 1399اخبار 0
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری در راستای اطلاع رسانی جامع از عملکرد و فعالیت های خود ، بسته خبری را به صورت هفتگی تهیه می نماید . در این بسته خبری به انعکاس تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار شهرداری مرکز استان پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

اخبار شهرداری ساری در هفته گذشته

 

 

 

بازدید نماینده مردم ساری و میاندرود در خانه ملت و سرپرست شهرداری ساری از پروژه نیروگاه زباله سوز ساری

سرپرست شهرداری ساری به همراه علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه زباله سوز مرکز استان بازدید کردند.

علی بابایی کارنامی در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از پیگیری های استانداری و فرمانداری و تلاش های مجموعه شهرداری ساری در اجرای این پروژه گفت: نیروگاه زباله سوز ساری از مهم ترین پروژه های عمرانی و زیست محیطی در مرکز استان است.

حمید رضا مرادی سرپرست شهردار ساری نیزدر این بازدید با بیان اینکه پروژه زباله سوز مرکز استان پروژه ای ملی، با عزم منطقه ای است، بیان داشت : شهرداری ساری به منظور ارتقا کیفیت محیط زیست شهری برای شهروندان عزیز ساروی و حل معضل پسماند منطقه این پروژه را با تلاش مدیران و کارشناسان فنی شهرداری و با نظارت فرمانداری و استانداری محترم راهبری می نماید.

 

 

بازدید سرپرست شهرداری ساری از پروژه تفریحی گردشگری پارک جنگلی سکو‌تپه

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری صبح  دوشنبه از پارک جنگلی سکوتپه بازدید کرد؛ در این بازدید که علیرضا حمیدی سرپرست معاونت خدمات شهری ،غفاری معاون امور جنگل های اداره کل منابع طبیعی مازندران، کارشناسان و مدیران منابع طبیعی شهرستان ساری او را همراهی می‌کردند بر ایجاد زیرساخت و احداث جاده دسترسی جدید به این پارک مورد تأکید قرار گرفت.

سرپرست شهرداری ساری در حاشیه این بازدید با تأکید بر اینکه اتمام این پروژه تفریحی-گردشگری در اولویت فعالیت‌های شهرداری قرار دارد افزود: فاز نخست این پارک در حال اجراست اما به دلیل ریزش جاده ورودی هم‌اکنون ادامه کار با مشکل مواجه شده است.

 

 

پیام تسلیت سرپرست شهرداری ساری به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س)

فاطمیه یادآور روزهای سخت زندگی کسی است که دیندارانه و با نهایت عشق و دلدادگی پای ولایت ایستاد و تا آخرین نفس ذره ای از اعتقادات خود کوتاه نیامد.

آن شخصیت والامقام در عمر کوتاه اما بسیار ارزشمند خویش، آموزه های فراوان اخلاقی، عرفانی، معنوی و حتی سیاسی و اجتماعی برای آیندگان به جا گذاشته است که باید بتوانیم با تأسی از آن، از پیروان راستین آنحضرت و مکتب رفیع شیعه باشیم.

اینجانب، فرارسیدن ایام سوگواری فاطمیه و شهادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همه شیعیان و ارادتمندان آنحضرت، خصوصاً همه همشهریان گرانقدر ساروی تسلیت عرض می نمایم و آرزو می کنم همچون ایشان تا نفس آخر پشتیبان ولایت و در مسیر خداباوری و خدامحوری باشیم.

 

 

ملاقات غیرحضوری معاونان شهرداری ساری و شهرداران مناطق با شهروندان برگزار شد

سه شنبه 30 دی ماه ملاقات غیرحضوری مدیران مجموعه شهرداری مرکز مازندران با حضور سید حسین صالحی نیا سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری، علیرضا حمیدی سرپرست معاونت خدمت شهری شهرداری، احمدی فولادی، عطایی و رییسی شهرداران مناطق سه گانه در محل سامانه ارتباط مردمی 137 برگزار شد.

گفتنی است، مدیران شهرداری در سامانه ارتباط مردمی 137 ، پاسخگوی تماس های شهروندان بوده و بر پیگیری و حصول نتیجه درخواست های آنان تاکید کردند.

 

 

آمادگی شهرداری ساری برای استقبال از چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

علیرضا حمیدی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مرکز مازندران در جلسه استقبال از دهه فجر که با حضور شهرداران مناطق، مدیر ارتباطات و امور بین الملل، رئیس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری و مسئولان زیباسازی شهرداری های مناطق برگزار شد، با اشاره به تاکید حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری مبنی بر بر فضا سازی شهری در میادین و خیابان ها در استقبال از چهل و دومین سالروز انقلاب اسلامی ، گفت: به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، برنامه ریزی ویژه در راستای هر چه با شکوه تر برگزاری این آیین با آذین بندی و فضا سازی شهری انجام شود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری ساری شستشوی جداول و حاشیه خیابان ها و نظافت مسیرها را مورد تاکید قرار داد و افزود: این مهم در دستور کار شهرداری های مناطق سه گانه قرار گیرد.

 

 

مهار حریق گسترده ساختمان الماس شهر در ساری

طی تماس دریافتی در ساعت18:۱۳ دقیقه امروز چهارشنبه اول بهمن ماه ۹۹ مبنی بر آتش سوزی ساختمانی در مسیر جاده دریا، نیروهای عملیاتی آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. طبق گزارش همکارانمان در محل حادثه حریق از زمین مجاور به ایزوگام ساختمان الماس شهر رسیده و با وزش باد گسترده شد. این آتش سوزی گسترده با حضور ۸۰ آتش نشان و طی مدت ۲ ساعت اطفاء شد.

ضمن این عملیات حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری و سید حسین صالحی نیا معاونت توسعه مدیریت و منابع نیز جهت نظارت بیشتر بر حسن انجام کار در محل حادثه حضور یافتند.

 

 

فاز اجرایی پروژه اصلاح عمرانی خیابان ملامجدالدین در دستور کار قرار گرفت

پروژه اصلاح عمرانی خیابان ملامجدالدین با بررسی های کارشناسی و مراحل پیش آزمایش که به همت سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل صورت گرفته است برای مراحل اجرایی در دستور کار سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری ساری قرار گرفته است.

با برنامه ریزی تیم های عملیاتی و کارشناسی ،عملیات نقشه برداری این پروژه به اتمام رسیده است و با اتکا به توان و ظرفیت داخلی سازمان عمران احداث رفیوژ وسط در معبر مذکور به زودی اجرایی می شود.

 

 

قرارداد انجام عملیات دفن بهداشتی زباله در مرکز پشت کوه منعقد شد

حسب دستور سرپرست شهرداری ساری مبنی بر پیگیری دفن بهداشتی زباله در منطقه پشتکوه  ، انعقاد قرارداد نامه شهرداری ساری در دی ماه سالجاری با شرکت مربوطه انجام شده و بر اساس این قرارداد، انجام عملیات دفن بهداشتی زباله در مرکز پشت کوه توسط این شرکت انجام می‌شود.

در همین راستا، تجهیز ناوگان اجرایی و انتقال ماشین‌آلات عمرانی شامل یک دستگاه لودر، دو دستگاه کامیون کمپرسی و یک دستگاه کامیون لجن کش برای دفن بهداشتی زباله به آن مرکز انجام گرفت.

 

 

اقدامات ستاد بحران در مناطق سه گانه شهرداری ساری

شهرداری های مناطق سه گانه مرکز استان، در راستای ارائه خدمات به شهروندان و جلوگیریی از سوانح احتمالی و سهولت عبور ومرور، با تشکیل ستاد مدیریت بحران، نسبت به رفع گرفتگی کانال های هدایت آب های سطحی، جمع آوری نخاله و تعمیر و نصب موتور پمپ در کوچه ها و خیابان ها  در جهت رفاه حال شهروندان اقدام کرده است.

 

 

فضاسازی مناطق سه گانه شهری انجام شد

به مناسبت گرامیداشت ایام سوگواری فاطمیه و شهادت دخت مکرم نبی اسلام (ص)، با همت مناطق سه گانه شهرداری ساری، فضاسازی میادین و خیابان های سطح شهر انجام شد.

 

 

گرمخانه شهرداری ساری؛ سرپناهی برای بی پناهان

مرکز خدمات اجتماعی (گرمخانه) شهرداری ساری در دو بخش مجزای آقایان و بانوان با هدف ارائه خدمات اجتماعی در حال فعالیت است.مجموعه خدماتی که به صورت مستقیم به مددجویان در این مرکز ارائه می‌شود عبارتند از:

اسکان، تغذیه مناسب و گرم، خدمات بهداشتی و نظافتی، مشاوره و خدمات مددکاری، آموزش پرهیز از رفتارهای پرخطر، ارجاع به مراکز درمانی در صورت تشخیص پزشک مجموعه.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید