در جلسه کمیته درآمدی سازمان ساماندهی مشاغل شهری مطرح شد

افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری در دستور کار سازمان قرار گیرد

کد خبر : 212182 بهمن 1399اخبار 0
به گزلرش روابط عمومی سازمان، جلسه کمیته درآمدی با حضور حمیدرضا فضل الله نژاد سرپرست سازمان، میثاق رسولی ساروی جانشین، هدی لویی مسئول واحد درآمد و نقیبی کارشناس بازار با محوریت بررسی وضعیت درآمد برگزار شد.
افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری در دستور کار سازمان قرار گیرد

فضل الله نژاد در جلسه کمیته درآمدی بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقای درآمدزایی سازمان و پیگیری هرچه بیشتر در وضعیت مطالبات تاکید کرد.

سرپرست سازمان در این جلسه بر تلاش همه جانبه بخش های مختلب برای وصول درآمدهای مصوب و رویکرد مشارکت محوری در موضوعات درآمدی تاکید کرد.

وی افزود: یکی از راهکارهای افزایش درآمد، تعامل و همکاری دوسویه شهروندان و سازمان است که نتیجه آن علاوه بر کسب درآمد، بیشتر برای سازمان و ارائه خدمات شهری مناسب تر به شهروندان است.

در ادامه میثاق رسولی ساروی خاطرنشان کرد: در میان بخش های مختلف مدیدیت شهری، تامین منابع مالی و درآمدی شهرداری ها اهمیت ویژه ای دارد زیرا از یک سو کسب درآمد شهرداری ها تاثیر عمده ای در ارائه خدمات شهرداری ها به شهروندان دارد و از سوی دیگر فقدان درآمد کافی نه تنها سبب ایجاد عدم ایجاد خدمات ضروری در شهر میشود، بلکه اساسا اجرای تمامی طرح ها و ایده های شهری را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید