صبح امروز؛

بازدید سرپرست شهرداری ساری از پروژه تفریحی –گردشگری پارک جنگلی سکو‌تپه

کد خبر : 2020529 دی 1399اخبار 0
حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری در بازدید ازپروژه تفریحی –جنگلی پارک جنگلی سکوتپه، ریزش جاده ورودی به این پارک را مانع سرعت در عملیات اجرایی این پارک عنوان کرد.
بازدید سرپرست شهرداری ساری از پروژه تفریحی –گردشگری پارک جنگلی سکو‌تپه

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری صبح  دوشنبه از پارک جنگلی سکوتپه بازدید کرد؛ در این بازدید که علیرضا حمیدی سرپرست معاونت خدمات شهری ،غفاری معاون امور جنگل های اداره کل منابع طبیعی مازندران، کارشناسان و مدیران منابع طبیعی شهرستان ساری او را همراهی می‌کردند بر ایجاد زیرساخت و احداث جاده دسترسی جدید به این پارک مورد تأکید قرار گرفت.

 

سرپرست شهرداری ساری در حاشیه این بازدید با تأکید بر اینکه اتمام این پروژه تفریحی-گردشگری در اولویت فعالیت‌های شهرداری قرار دارد افزود: فاز نخست این پارک در حال اجراست اما به دلیل ریزش جاده ورودی هم‌اکنون ادامه کار با مشکل مواجه شده است.

 

وی ادامه داد: در نظر داریم با هماهنگی اداره راه و شهرسازی، اداره کل منابع طبیعی و شهرداری بتوانیم راه دسترسی جدیدی را برای این پارک جنگلی تعریف کنیم تا فعالیت عمرانی این پروژه سرعت بیشتری به خود بگیرد.

 

مرادی این اتفاق را موجب تأخیر در عملیات اجرایی این پروژه دانست و گفت: با تصمیم‌گیری‌های درست می‌توان راه را برای انجام فعالیت‌های این پروژه هموار کرد.

 

وی افزود: احداث بزرگ‌ترین پارک جنگلی سکو‌تپه موجب می‌شود تا مرکز مازندران میعادگاه گردشگران شود.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید