رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری خبر داد:

نجات دو سرنشین در حادثه برخورد خودرو به درخت

کد خبر : 2019627 دی 1399آخرین اخبار 0
فضل الله نژاد گفت:در حادثه برخورد خودرو به درخت واقع در جاده قائمشهر دو سرنشین خودرو با تلاش آتش نشانان از آن خارج و تحویل عوامل اورژانس شدند.
نجات دو سرنشین در حادثه برخورد خودرو به درخت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، ایمان فضل الله نژاد رئیس اداره عملیات آتش نشانی از نجات دو مصدوم در حادثه برخورد خودرو به درخت خبر داد .

وی افزود: در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه روز جمعه ۲۶ دی ماه طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش این حادثه اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان و گروه نجات از ایستگاه ۳ و ۵ به محل حادثه اعزام شدند.

فضل الله نژاد تصریح کرد: خودرو پراید در حال گذر از مسیر اصلی جاده ساری به قائمشهر در محدوده روستای پاشاکلا به علت نامعلوم به حاشیه جاده منحرف و با برخورد با درخت  متوقف  و دو نفر از سرنشینان به شدت مصدوم و در خودرو محبوس شدند.

وی گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، ضمن ارزیابی اولیه، عملیات رهاسازی و نجات مصدومین با استفاده از تجهیزات ست نجات هیدرولیکی را آغاز کردند.

رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری با اشاره به تلاش بی وقفه آتش‌نشانان ساروی و همکاری نیرو های آتش نشانی قائمشهر و عوامل نیروی انتظامی ، پلیس راه و عوامل اورژانس در این عملیات، بیان کرد: آتش نشانان و گروه نجات با احتیاط کامل مصدومین را از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی با تاکید بر رعایت همه موارد ایمنی و قوانین راهنمایی رانندگی از سوی رانندگان در خصوص علت حادثه، گفت: علت اصلی وقوع حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید