افسر کشیک آتش نشانی ساری خبر داد:

نجات مادر و فرزند از میان آتش و دود

کد خبر : 2018826 دی 1399آخرین اخبار 0
حسن نژاد گفت: در آتش سوزی منزل مسکونی حوالی ظهر امروز واقع در خیابان معلم مادر و کودک دوساله اش از میان شعله های آتش نجات یافتند.
نجات مادر و فرزند از میان آتش و دود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری طی تماس شهروندان در ساعت ۱۱:۵۹ دقیقه امروز با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی منزل و گرفتار شدن دو نفر از ساکنین بلافاصله آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند .

ایرج حسن نژاد افسر کشیک آتش نشانی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: با وقوع آتش سوزی در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه مادر و فرزند دو ساله اش در منزل محبوس و متاسفانه در اثر این حادثه دچار سوختگی شدند.

وی گفت: آتش‌نشانان ایستگاه یک و چهار در کمترین زمان ممکن به محل حادثه واقع در خیابان معلم کوچه مدیریت اعزام و با ورود به محل اقدام به نجات مادر و کودک از میان شعله های آتش و دود کردند.

حسن نژاد با اشاره به اینکه مصدومین حادثه تحویل عوامل اورژانس شدند، گفت: آتش نشانان با اطفای کامل حریق، ایمن سازی محیط  و همچنین عملیات تهویه و لکه گیری به ماموریت خود پایان دادند.

افسر کشیک آتش نشانی ضمن تاکید بر رعایت موارد ایمنی از سوی شهروندان در خصوص علت این حادثه گفت: علت آن توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید