در جلسه ستاد دهه فجر شهرداری ساری مطرح شد:

فضاسازی شهری در ساری بمناسبت دهه مبارک فجر

کد خبر : 2017724 دی 1399اخبار 0
شهرداری ساری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجربا استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی نسبت به فضاسازی شهری در مرکز استان اقدام خواهد کرد
فضاسازی شهری در ساری بمناسبت دهه مبارک فجر

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری ، جلسه ستاد استقبال از دهه فجر 99 با حضور شهرداران مناطق ، مدیر ارتباطات و امور بین الملل و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری برگزار شد.

 

در این نشست  مقرر شد،  توجه به در پیش بودن چهل و دومین سالگرد دهه مبارک فجر  انقلاب اسلامی ، شهرداری های مناطق سه گانه و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری با تعامل و هم فکری ، مرکز مازندران را برای استقبال از ایام الله دهه فجر آماده کنند.

 

فضا سازی مناسب ،آذین بندی معابر و نصب پلاکاردهای مناسبتی و ریسه های رنگی و زیبا سازی منظر شهری از جمله  اقداماتی است که شهرداری ساری به مناسبت دهه مبارک فجر در دستور کار قرار خواهد داد.

 

در این نشست تاکید شد تا کلیه فعالیت های در نظر گرفته شده با استفاده از ظرفیت های درون سازمانی و توانمندی های کارکنان مجموعه شهرداری اجرایی شود.

 

گفتنی است، دومین نشست استقبال از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری، مسئولان زیباسازی مناطق سه گانه و نمایندگان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی  شهرداری و پایگاه مقاومت شهدای شهرداری نیزبرگزار شد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید