مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری:

جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری به اتمام رسید.

کد خبر : 201129 دی 1399حوزه مدیریت 0
محمد جواد باقرزاده مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری با اشاره به برگزاری جلسات پیش نویس بودجه سال 1400 شهرداری گفت: مقرر شد تا تاریخ دهم دی ماه بودجه پیشنهادی مناطق و سازمانهای تابعه جهت جمع بندی به مدیریت برنامه و بودجه تحویل گردد.
جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری به اتمام رسید.

محمد جواد باقرزاده مدیر برنامه و بودجه شهرداری مرکز مازندران، با اشاره به اتمام برگزاری جلسات کارشناسی تدوین بودجه سال 1400 شهرداری،گفت: امسال با توجه به شرایط به وجود آمده و محدودیتهای برگزاری جلسات به علت شیوع بیماری کرونا، جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری با برگزاری تعداد جلسات بیشتر و حضور حداقلی افراد انجام شد.

 

وی به برگزاری بیش از ۱۴ جلسه با نمایندگان تام الاختیار معاونتها، مناطق و سازمانهای تابعه و با حضور مدیر درآمدهای عمومی، مشاور بودجه و مسئول حسابداری به دبیری مدیریت برنامه و بودجه اشاره کرده و افزود: امسال نیز چون سالهای گذشته بر اساس اولویتها و برنامه های اعلام شده، مرحله ابتدایی پیش بینی درآمد و هزینه در مجموعه شهرداری انجام پذیرفت و مقرر شد تا تاریخ دهم دی ماه بودجه پیشنهادی مناطق و سازمانها جهت جمع بندی و برگزاری جلسات با معاونین، شهرداران و روسای سازمانها به مدیریت برنامه و بودجه تحویل گردد.

 

 

وی در ادامه با استناد به ابلاغ بخشنامه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ها از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ،تصریح کرد: با توجه تمهیدات ستاد کرونا ، مهلت ارائه بودجه پیشنهادی شهرداری به مراجع ذی صلاح جهت تصویب ، حداکثر ۱۵ بهمن ماه می باشد.

 

 باقرزاده خاطر نشان کرد:  به همت مدیران و کارشناسان مجموعه شهرداری، پس از جلسات و پیگیری های فراوان، در موعد مقرر بودجه شهرداری و سازمانهای تابعه در قالب یک بودجه جامع و مستند تهیه و تنظیم خواهد شد.

برچسب ها شهرداری شهرداری ساری محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه ماسک مدیریت برنامه و بودجه بودجه 1400

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید