مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری:

جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری به اتمام رسید.

کد خبر : 201129 دی 1399حوزه مدیریت 0
محمد جواد باقرزاده مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری با اشاره به برگزاری جلسات پیش نویس بودجه سال 1400 شهرداری گفت: مقرر شد تا تاریخ دهم دی ماه بودجه پیشنهادی مناطق و سازمانهای تابعه جهت جمع بندی به مدیریت برنامه و بودجه تحویل گردد.
جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری به اتمام رسید.

محمد جواد باقرزاده مدیر برنامه و بودجه شهرداری مرکز مازندران، با اشاره به اتمام برگزاری جلسات کارشناسی تدوین بودجه سال 1400 شهرداری،گفت: امسال با توجه به شرایط به وجود آمده و محدودیتهای برگزاری جلسات به علت شیوع بیماری کرونا، جلسات کارشناسی تدوین پیش نویس بودجه شهرداری با برگزاری تعداد جلسات بیشتر و حضور حداقلی افراد انجام شد.

 

وی به برگزاری بیش از ۱۴ جلسه با نمایندگان تام الاختیار معاونتها، مناطق و سازمانهای تابعه و با حضور مدیر درآمدهای عمومی، مشاور بودجه و مسئول حسابداری به دبیری مدیریت برنامه و بودجه اشاره کرده و افزود: امسال نیز چون سالهای گذشته بر اساس اولویتها و برنامه های اعلام شده، مرحله ابتدایی پیش بینی درآمد و هزینه در مجموعه شهرداری انجام پذیرفت و مقرر شد تا تاریخ دهم دی ماه بودجه پیشنهادی مناطق و سازمانها جهت جمع بندی و برگزاری جلسات با معاونین، شهرداران و روسای سازمانها به مدیریت برنامه و بودجه تحویل گردد.

 

 

وی در ادامه با استناد به ابلاغ بخشنامه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ها از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ،تصریح کرد: با توجه تمهیدات ستاد کرونا ، مهلت ارائه بودجه پیشنهادی شهرداری به مراجع ذی صلاح جهت تصویب ، حداکثر ۱۵ بهمن ماه می باشد.

 

 باقرزاده خاطر نشان کرد:  به همت مدیران و کارشناسان مجموعه شهرداری، پس از جلسات و پیگیری های فراوان، در موعد مقرر بودجه شهرداری و سازمانهای تابعه در قالب یک بودجه جامع و مستند تهیه و تنظیم خواهد شد.

برچسب ها شهرداری شهرداری ساری محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه ماسک مدیریت برنامه و بودجه بودجه 1400

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید