سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری ساری:

بازارهای ثابت عرضه کننده میوه و تره بار مشمول محدودیت‌های کرونایی نمی‌شوند.

کد خبر : 1901222 آذر 1399اخبار 0
: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، بازار میوه و تره بار مرکز استان به عنوان مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری)، مشمول محدودیت‌های ناشی از کرونا نشده و ساعت کار آن‌ها تغییر نمی‌کند.
بازارهای ثابت عرضه کننده میوه و تره بار مشمول محدودیت‌های کرونایی نمی‌شوند.

 

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری افزود: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، بازار میوه و تره بار مرکز استان به عنوان مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری)، مشمول محدودیت‌های ناشی از کرونا نشده و ساعت کار آن‌ها تغییر نمی‌کند.

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: میادین و بازارهای میوه و تره بار هر روز از ساعت ۸ الی ۱۸ باز هستند و با عرضه انواع میوه و محصولات تازه و همچنین سایر ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان از جمله محصولات پروتئینی، کالاهای بازرگانی و مواد غذایی در خدمت شهروندان خواهند بود.

 

فضل الله نژاد از شهروندان فهیم ساروی خواست که به منظور حفظ سلامتی خودشان و دیگران، هنگام ورود به میادین میوه و تره بار، حتماً از ماسک استفاده کنند و ترجیحاً دستکش داشته باشند تا هنگام دستچین کردن محصولات مورد نیاز، دست‌هایشان آلوده نشود، ضمن اینکه رعایت فاصله‌گذاری از طریق عدم حضور خانوادگی در میادین، مراجعه به میادین در ساعات خلوت بین روز و حفظ فاصله فیزیکی با سایر مشتریان مورد تأکید است.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید