22 لغایت 28 آذر ماه

هفته پژوهش و فناوری

کد خبر : 1900820 آذر 1399حوزه مدیریت 0
هفته پژوهش و فناوری گرامی باد.
هفته پژوهش و فناوری

بسمه تعالی
در دنیای امروز، دانایی یکی از الزامات و ازمهم ترین ارکان اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می رود و منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید میباشد و این مهم حاصل فعالیت های پژوهشی است که انجام می گیرد.

لذا پژوهش موتور محرک پیشرفت و توسعه محسوب می شود و راهی برای گسترش مرزهای علم و دانش و گشودن افق های درخشان است.

هفته پژوهش و فناوری، فرصت مناسبی برای توجه و تمرکز روی ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوری در کشور فراهم می آورد تا تمامی فعالان این عرصه ضمن اطلاع از روندها و وضعیت موجود، برای آینده برنامه ریزی منسجم و هوشمندانه در دستور کار خود قرار دهند .
هفته پژوهش و فناوری برهمکاران گرامی و همه دانش پژوهان، پژوهشگران، نوآوران، اساتید و فرهیختگان مبارک باد. امید است با تلاش و همت جهادگران این عرصه، شاهد موفقیت های چشمگیری در توسعه علمی کشور باشیم.

 

همچنین بنا بر اعلام  ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، هفته پژوهش ۱۳۹۹ با شعار «پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید» از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ آذر ماه برگزار می شود. 

ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، روزهای این هفته به نام‌های زیر، نام‌گذاری کرده است: 

شنبه ۲۲ آذر : پژوهش و فناوری، مدرسه و دانشگاه

یک‌شنبه ۲۳ آذر: پژوهش و فناوری، مشارکت ملی

دوشنبه ۲۴ آذر: پژوهش، فناوری و جهش تولید

سه‌شنبه ۲۵ آذر: بزرگداشت پژوهشگران و فناوران 

چهارشنبه ۲۶ آذر: پژوهش، فناوری و علوم انسانی

پنج‌شنبه ۲۷ آذر: پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی

 هم‌زمان با هفته پژوهش، بیست و یکمین نمایشگاه دستاورهای پژوهش و فناوری نیز برگزار خواهد شد. با توجه به اپیدمی کرونا و اعمال محدودیت‌های ستاد ملی کرونا، کلیه مراسم این هفته در موعد مقرر از طریق درگاه اینترنتی www.msrt-expo.ir به صورت مجازی برای بازدید علاقمندان قابل دسترسی است. 

 

 

برچسب ها طرح و برنامه شهرداری شهرداری ساری باقرزاده محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه بانک اطلاعاتی کرونا مدیریت برنامه و بودجه بودجه

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید