به روایت تصویر

تقدیر رئیس شورای کار از تلاش‌های سازمان فاوا/به‌زودی نام اپلیکیشن شهرداری ساری و طریقه دریافت آن اطلاع‌رسانی می‌شود

کد خبر : 1900019 آذر 1399اخبار 0
اپلیکیشن موبایلی شهرداری ساری، طی چند فاز در آینده به‌روزرسانی می‌شود که در ابتدا با توجه به اهمیت موضوع تفکیک پسماند، از ارائه الکترونیکی این خدمت بهره‌برداری خواهد شد.
تقدیر رئیس شورای کار از تلاش‌های سازمان فاوا/به‌زودی نام اپلیکیشن شهرداری ساری و طریقه دریافت آن اطلاع‌رسانی می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات «فاوا» شهرداری ساری، محمدحسن محمدی‌کیادهی رئیس شورای اسلامی کار شهرداری ساری با حضور در این سازمان از تلاش‌های ارزنده مدیران و کارشناسان سازمان فاوا طی روزهای اخیر، تقدیر و تجلیل کرد.

کارشناسان حوزه نرم‌افزار سازمان فاوا با تلاش بی‌وقفه خود توانستند اپلیکیشنی را تولید کنند تا زین پس شهروندان ساروی خدمات شهرداری در بخش‌های مختلف را از طریق این نرم‌افزار موبایلی دریافت کنند.

اپلیکیشن موبایلی شهرداری ساری، طی چند فاز در آینده به‌روزرسانی می‌شود که در ابتدا با توجه به اهمیت موضوع تفکیک پسماند، از ارائه الکترونیکی این خدمت بهره‌برداری خواهد شد. شهروندان می‌توانند با نصب این نرم‌افزار موبایلی، پسماند تفکیکی را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل دهند و طبق آیتم‌های تعریفی از امتیازات شهروندی برخوردار شوند.

در ادامه‌ی به‌روزرسانی‌های این اپلیکیشن، خدماتی نظیر پرداخت عوارض، 137، امور شهرسازی، پیشنهادات، تور مجازی، ساری‌گردی، پرداخت کرایه‌ها و ... عرضه خواهد شد.

به‌زودی نام این اپلیکیشن و طریقه دریافت آن خدمت شهروندان گرامی اطلاع‌رسانی می‌شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید