صبح سه شنبه با حضور مدیر برنامه و بودجه و معاونان شهرداری:

جلسه هماهنگی تدوین پیش‌نویس بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ساری برگزار شد

کد خبر : 1899718 آذر 1399حوزه مدیریت 0
جلسه هماهنگی تدوین پیش‌نویس بودجه سال ۱۴۰۰ با حضور جمعی از مدیران شهرداری به دبیری مدیریت برنامه و بودجه شهرداری مرکز استان برگزار شد.
جلسه هماهنگی تدوین پیش‌نویس بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ساری برگزار شد

 

جلسه هماهنگی تدوین پیش‌نویس بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری ساری به ریاست راد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، و دبیری باقرزاده مدیر برنامه و بودجه، با حضور بربسته سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق، کریمی معاون حمل و نقل امور زیربنایی شهرداری و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.

 

 

سید عباس راد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری با اشاره به اهمیت موضوع بودجه نویسی سال آینده بر اساس برنامه‌های حائز اهمیت شهرداری گفت: بودجه نویسی اقدامی مهم برای ریل‌گذاری اقدامات سال آینده شهرداری است که انتظار می‌رود کلیه معاونت‌ها با بکارگیری تمام توان و ظرفیت نیروهای تخصصی خود، نسبت به این مسئله اهتمام داشته باشند تا بتوانیم بودجه سال آینده را به بهترین نحو ممکن تدوین کرده و به شورای اسلامی شهر ارسال کنیم.

 

 

سید لطف الله کریمی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری مرکز استان نیز به اقدامات مهم سال ۱۴۰۰ در حوزه فنی و عمرانی اشاره کرد و گفت: با بودجه نویسی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت های شهرداری، همکارانم در حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی تلاش می‌کنند پروژه‌های مهم و نیمه کاره را با دسته بندی و اولویت بندی در سال آینده نیز استمرار بخشند تا بخشی از مشکلات شهری در حوزه‌های فنی و عمرانی مرتفع گردد.

 

 

مرتضی بربسته سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری نیز به برنامه‌ریزی برای افزایش درآمدهای شهرداری ساری در راستای رفع مشکلات موجود و ارائه خدمات بهتر به شهروندان اشاره و اظهار کرد: بنده و همکارانم در حوزه معاونت شهرسازی تلاش می‌کنیم اقدامات لازم برای افزایش درآمدهای شهرداری را پیش بینی نموده و در تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ لحاظ نماییم تا انشاءالله شاهد رفع برخی مشکلات در حوزه های مختلف و نیز ارائه خدمات بهتر و بیشتر و تحقق این خواسته مجموعه مدیریت شهری برای توزیع متوازن خدمات به شهروندان ساروی باشیم.

 

در ادامه این نشست، مدیران و کارشناسان مربوطه در حوزه تدوین بودجه، نظرات و گزارش اقدامات خود در این زمینه را ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید