رئیس سازمان فاوا خبر داد

اباذری: اپلیکیشن خدمات شهرداری ساری به شهروندان در مرحله آزمایش قرار گرفت

کد خبر : 1897816 آذر 1399اخبار 0
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات «فاوا» شهرداری ساری گفت: هم‌اکنون این اپلیکیشن عرضه شده و در مرحله آزمایش از سوی سازمان مدیریت پسماند قرار دارد و انشاالله تا روزهای آینده این نرم‌افزار موبایلی با تلاش کارشناسان سازمان فاوا به بهره‌برداری خواهد رسید.
اباذری: اپلیکیشن خدمات شهرداری ساری به شهروندان در مرحله آزمایش قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات «فاوا» شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری رئیس این سازمان با اشاره به لزوم راه‌اندازی نرم‌افزار موبایلی (اپلیکیشن) خدمات شهرداری ساری به شهروندان اظهار کرد: درنظر داریم با تکیه به توان داخلی شهرداری و با دانش کارشناسان سازمان فاوا نرم‌افزاری برای ارائه آسان‌تر خدمات برای شهروندان عزیز تولید کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به تعدد خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود، تولید اپلیکیشن منجر به ارتباط بیشتر و بهینه شهروندان با شهرداری خواهد شد، افزود: این نرم‌افزار طی چند فاز در آینده به‌روزرسانی می‌شود که در ابتدا با توجه به اهمیت موضوع تفکیک پسماند، از ارائه الکترونیکی این خدمت بهره‌برداری خواهد شد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات «فاوا» شهرداری ساری ادامه داد: شهروندان می‌توانند با نصب این نرم‌افزار موبایلی یا همچنین با ورود به سامانه، پسماند تفکیکی را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل دهند و طبق آیتم‌های تعریفی از امتیازات شهروندی برخوردار شوند.

اباذری اضافه کرد: با این امتیاز یا اعتبار کیف پول الکترونیکی شهروندی، شهروندان می‌توانند در زمینه‌های مرتبط دلخواه، این اعتبار را هزینه کنند. با این روش هم کمک قابل توجهی در پیگیری ارائه خدمات شهری خواهد شد و همچنین لطف بزرگی به حفظ محیط زیست می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این اپلیکیشن عرضه شده و در مرحله آزمایش از سوی سازمان مدیریت پسماند قرار دارد و انشاالله تا روزهای آینده این نرم‌افزار موبایلی با تلاش کارشناسان سازمان فاوا به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات «فاوا» شهرداری ساری در پایان بیان کرد: در ادامه به‌روزرسانی‌های این اپلیکیشن به خدماتی نظیر پرداخت عوارض، 137، امور شهرسازی، پیشنهادات، تور مجازی، ساری‌گردی، پرداخت کرایه‌ها و ... می‌پردازیم.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید