در گفنگو با مدیر برنامه و بودجه شهرداری ساری،

به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی؛

کد خبر : 187091 آبان 1399حوزه مدیریت 0
باقرزاده فرا رسیدن اول آبان ماه، روز آمار و برنامه ریزی را به تمامی همکاران دست اندرکار این عرصه بویژه مدیران و کارشناسان و فعالان این حوزه در شهرداری ساری تبریک گفت.
به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی؛

 

باقرزاده فرا رسیدن اول آبان ماه، روز آمار و برنامه ریزی را به تمامی همکاران دست اندرکار این عرصه بویژه مدیران و کارشناسان و فعالان این حوزه در شهرداری ساری تبریک گفت.


بسمه تعالی

امیرالمؤمنین (ع) می فرمایند:

"التدبیر قبل العمل یومن الندم"

برنامه ریزی قبل از انجام دادن کار، [انسان را] از پشیمانی در امان نگه می دارد.


در زندگی امروزی، با عنایت به گستردگی حوزه های فعالیت ها و تخصصی تر شدن آنها جهت مدیریت صحیح و کارآمد سازمان، توجه به شاخص های آماری و برنامه ریزی دقیق امری اجتناب ناپذیر می باشد.

 

احصاء وضعیت موجود، شناسایی اولویت ها و میزان تحقق اهداف بدون داشتن آماری دقیق و قابل اطمینان میسر نیست و بدیهی است که می بایست در جهت تحقق چشم انداز سازمانی و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت نسبت به شناسایی شاخص های دقیق و مرتبط آماری و دریافت اطلاعاتی معتبر چه از لحاظ کیفی و چه کمی اقدام نمود.

 

 

و این مهم محقق نمی گردد مگر با کمک و همکاری کلیه مسئولین و کارشناسان مرتبط با این موضوع در حوزه های مختلف شهرداری.

وی در ادامه با تبریک فرا رسیدن روز آمار و برنامه ریزی، در نظر گرفتن روزی به این عنوان را نشان دهنده جایگاه مهم برنامه ریزی در کشور دانست همچنین توجه به آمار و اطلاعات صحیح جهت تصمیم گیری و ارزیابی برنامه های اجرا شده، کنترل و بازنگری راهبردهای تعیین شده را امری حائز اهمیت بر شمرد و ابراز امیدواری کرد که با حمایت های شهردار محترم، رهنمودهای معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، همکاری پرسنل مدیریت برنامه و بودجه و نیز دست اندرکاران این امر در سایر جایگاه های شهرداری ساری بتوانیم با تکیه بر گزارشات مدون آماری، تصمیمات بهتر و اقدامات پویاتر، گامی مؤثر در جهت جلب رضایت شهروندان فهیم ساروی برداریم.

 

برچسب ها پژوهش شهرداری شهرداری ساری پایش توسعه باقرزاده محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید