مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری:

نقش آفرینی شهرداری ساری و رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

کد خبر : 1862222 مهر 1399اخبار 0
حسین مرتضوی با اعلام خبر آغاز برگزاری طرح رسانه "تیتر شهر" گفت: طرح تیتر شهر در راستای همراهی و تعامل با رسانه ها و ایجاد فرصت خلاقیت رسانه ای با نگاه نو و ویژه، توسط خانه خبرنگاران شهرداری ساری برگزار می شود.
نقش آفرینی شهرداری ساری و رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، حسین مرتضوی، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری مرکز مازندران با اعلام خبر آغاز برگزاری طرح  رسانه "تیتر شهر" گفت: طرح تیتر شهر در راستای همراهی و تعامل با رسانه ها  و ایجاد فرصت خلاقیت رسانه ای با نگاه نو و ویژه، توسط خانه خبرنگاران شهرداری ساری برگزار می شود.

 

وی افزود: نخستین طرح تیتر شهر با موضوع عکس، تیتر با عنوان ایثار و رسانه با محوریت بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم "خان طومان" برگزار خواهد شد.

 

 

مرتضوی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت خمیر مایه انقلاب و گنجینه گران بهایی است که باید حفظ و امتداد یابد، یادآور شد : ایثار وشهادت، حیات و عزت ملت است، لذا نگاه ویژه در ترویج آن به یک باور عمیق و اندیشه بلند نیاز است و باید این تفکر را با ساز و کار متناسب و خلاقیت در بین مردم نهادینه کرد. 

 

وی اظهار داشت: مدیریت ارتباطات و امور بین الملل و خانه خبرنگاران شهرداری ساری تلاش می کنند با همکاری و تعاملی که با رسانه ها داشته در راستای نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت گام موثر بردارد.

 

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری ادامه داد: از عكاسان، خبرنگاران، ‌روزنامه نگاران، نويسندگان مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه‌هاي اينترنتي دعوت مي‌شود، عکس وتیتر خود را با موضوع ایثار و شهادت و محوریت شهدای مدافع حرم خانطومان به دبیرخانه این طرح در خانه خبرنگاران شهرداری ساری واقع در بوستان روشن ارائه  و یا به شماره 09111245309 واتس آپ نمایند.

 

گفتنی است، اهالی رسانه تا تاریخ 30 مهر ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال نمایند. و به عکس و تیتر برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید