طی یکسال گذشته:

30 تابلو شهر ساری مزین به تصویر 75 شهید جانمایی و نصب شد

کد خبر : 1857714 مهر 1399اخبار 0
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری بابیان اینکه شهرداری ساری در مقوله نصب تمثال شهدا نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت را نیز دنبال می‌کند، از جانمایی و نصب 75 تابلوی تصویری شهدا در خیابان‌های سطح شهر ساری طی یکسال گذشته خبر داد
30 تابلو شهر ساری مزین به تصویر 75 شهید جانمایی و نصب شد

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، عین الله احمدی رئیس سازمان فضای سبز شهرداری ساری با اشاره به اینکه تاکنون 75 تمثال شهدای ساری در سطح شهر ساری نصب‌شده است، گفت: 25 تابلوی دیگر نیز تا پایان امسال در بلوارها، میدان‌ها و خیابان‌های شهر نصب می‌شود و در این مدت 65 تابلونیز بهسازی شد.

 

وی افزود: طرح نصب تابلوی تمثال شهدای ساری و بازسازی تابلوهای فرسوده شده تصاویر شهدا طی یک سال گذشته آغاز شد و هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در مرکز مازندران سرعت گرفت، در گام نخست این طرح 75 تصویر شهدا در قاب 30 تابلو جانمایی شد و در گام دوم این طرح با نصب 25 تمثال دیگر تکمیل می‌شود.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری گفت: این تابلوها در سه منطقه شهری و در بلوارهای امام هادی (ع)، کشاورز، سلیم بهرامی، امیر مازندرانی، خزر، داراب، پرستار و امام رضا (ع)، کمربندی شرقی و غربی، میدان هلال‌احمر، جاده جویبار و محوطه بیمارستان ولایت نصب‌شده است.

 

 

احمدی به تأکید شهردار ساری مبنی بر ساماندهی تابلوهای شهدا به موجب اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این طرح ارج نهادن به مقام والای شهدا، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان و تداوم راه این عزیزان است.

 

وی در بخشی دیگر از سخنانش به ساماندهی تابلوها و آراستگی نمای شهری در معابر اصلی و فرعی سطح شهر ساری خبر داد و گفت: این اقدام باهدف آراستگی، پیرایش نما، فضای شهری و جلوگیری از برخی ناهماهنگی‌ها در تابلوهای تبلیغاتی كسبه، ساختمان‌ها انجام شد.

 

احمدی اعلام کرد : در راستای ساماندهی تابلوهای سطح شهر از 601 تابلوی شناسایی‌شده تاکنون 504 تابلو تعیین و تکلیف و مابقی در دست اقدام است.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید