شهردار ساری در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد:

شهرداری ساری از برنامه‌های اجتماعی و ورزشی حمایت می‎کند

کد خبر : 185277 مهر 1399اخبار 0
عباس رجبی شهردار ساری در دیدار با حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: از برنامه‌های اجتماعی و ورزشی که موجب ارتقای نشاط و سلامت جوانان می‌شود؛ حمایت می‌کنم.
شهرداری ساری از برنامه‌های اجتماعی و ورزشی حمایت  می‎کند

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری در دیدار با حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که با حضور باقریان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری، مرادی رییس اداره حراست، امیر خانلو رییس دفتر شهردار و مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری برگزار شد، ضمن یادآوری اینکه کُهن شهر ساری پرچم‌داران زیادی را در سطح ملی داشته است؛ بر توسعه ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه تأکید کرد و گفت: گسترش فضاهای ورزشی و سوق دادن افراد به سمت ورزش، شادابی و نشاط را به ارمغان می‌آورد.

 

وی حضور رنگرز را در مسند اداره کل ورزش و جوانان استان با توجه به تجربیات او در حوزه ورزش به فال نیک گرفت و افزود: شهرداری ساری همواره سعی در حمایت از جوانان و ورزش دوستان داشته و بر این اساس از برنامه‌های این اداره کل که موجب ارتقای سلامت و نشاط شهروندان می‌شود، حمایت می کند.

 

 

شهرداری ساری با یادآوری اینکه سالن‌های ورزشی شهرداری استاندارد است و آمادگی داریم تا برای مسابقات در اختیار ورزشکاران قرار دهیم، گفت: امیدواریم در آینده‌ی نزدیک شاهد تحولی نو در حوزه ورزش باشیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در ادامه از حُسن توجه شهردار ساری نسبت به جامعه ورزشی و ارتقای سلامت جوانان در حوزه‌های مختلف قدردانی کرد و خواستار همکاری بیشتر شهرداری ساری با اداره کل ورزش  وجوانان مازندران شد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید