سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری خبر داد

اباذری: بهره‌برداری از سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری

کد خبر : 185166 مهر 1399اخبار 0
علی‌اصغر اباذری سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: به دلیل اهمیت ارائه خدمات به شهروندان با استفاده از ظرفیت شبکه اینترنت و عدم لزوم مراجعه شهروندان به شهرداری برای پرداخت عوارض در ايام انتشار ویروس کرونا، سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری راه‌اندازی شده است.
اباذری: بهره‌برداری از سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری سرپرست سازمان فاوا از راه‌اندازی سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری خبر داد و اظهار کرد: به دلیل اهمیت ارائه خدمات به شهروندان با استفاده از ظرفیت شبکه اینترنت و عدم لزوم مراجعه شهروندان به شهرداری برای پرداخت عوارض در ايام انتشار ویروس کرونا، با تلاش همکاران سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری طراحی، اجرا و راه‌اندازی شده است. شهروندان می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی شهرداری ساری به آدرس: www.sari.ir و ورود به بخش پرداخت عوارض، با وارد نمودن کد شناسایی قبض نسبت به پرداخت اینترنتی عوارض اقدام نمایند.

وی افزود: یکی از وظایف سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آماده سازی زیرساخت های خدمات الکترونیک به شهروندان است؛ در این راستا طی نشستی که با مسئولان یکی از اپراتورهای فعال برگزار شد، تصمیمات لازم در خصوص ارائه برخی خدمات شهروندی به شهروندان ساری اتخاذ شده است.

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری به استفاده از بستر اینترنت در خدمت‌رسانی به شهروندان با هدف جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع امور اشاره کرد و ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در آینده‌ای نزدیک سامانه‌ای برای ثبت و پیگیری درخواست مجوز حفاری، استعلام‌های بانکی و مابقی درخواست‌های شهروندی با هدف رفاه حال شهروندان و تسریع امور اداری طراحی و اجرا می‌شود تا زیرساخت‌های تحقق شهر الکترونیک بیش از پیش مهیا شود.

اباذری در پایان به اقدامات صورت‌گرفته در خصوص انجام طرح مطالعاتی یکپارچه‌سازی شهری اشاره و تصریح کرد: به دستور و تأکید شهردار ساری طرح مطالعاتی یکپارچه‌سازی شهری در حوزه شهرسازی و مدیریت شهری در حال انجام است که پس از اتمام طرح گزارش آن به دفتر شهردار ارسال خواهد شد.

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید