رییس دفتر فنی شهرداری ساری:

حرکت پرشتاب پروژه بزرگ نیروگاه زباله‌سوز / نصب ستون های پیت

کد خبر : 185075 مهر 1399اخبار 0
علیرضا سعیدی رئیس دفتر فنی شهرداری ساری با اشاره به روند رو به رشد عملیات اجرایی نیروگاه زباله‌سوز ساری از نصب ستون‌های پیت این نیروگاه خبر داد
حرکت پرشتاب پروژه بزرگ نیروگاه زباله‌سوز / نصب ستون های پیت

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علیرضا سعیدی رئیس دفتر فنی شهرداری مرکز مازندران به عملیات اجرایی پروژه بزرگ نیروگاه زباله‌سوز ساری اشاره کرد و گفت: با تلاش و همت مجموعه شهرداری این پروژه با پیشرفت 70 درصدی روند سریعی را در پیش‌گرفته است و طی هفته گذشته ستون های پیت این نیروگاه جهت استقرار جرثقیل انتقال زباله از داخل پیت به کوره نصب شد.

 

وی به عملیات اجرایی پروژه 450 تنی زباله‌سوز ساری اشاره کرد و افزود: بنا به تأکید شهردار ساری مراحل اجرایی ساخت آن به عنوان مهم‌ترین پروژه شهرداری با سرعت در حال انجام است.

 

سعیدی  با اشاره به نصب دومین سازه فلزی با سه دودکش فلزی 60 متری در نیروگاه زباله‌سوز، گفت: این دودکش که مطابق استاندارد زیست‌محیطی تعریف‌شده از پنج قسمت 12 متری تشکیل‌شده است که دود تصفیه شده حاصل از سوزاندن زباله را خارج می کند.

 

 

وی افزود: ساخت مخازن آب و آهک در بخش صنعتی نیز طی هفته گذشته آغاز شد.

 

سعیدی افزود: سه دستگاه اسید اسکرابر برای کاهش درصد آلودگی دود خروجی نصب‌شده است.

 

وی در ادامه از عملیات اجرایی فضای سبز در محوطه این نیروگاه خبر داد و گفت: عملیات فضاسازی این پروژه به همت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری ساری در حال انجام است.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید