در مصاحبه با مسئول ناظر حوزه فناوری اطلاعات مدیریت طرح و برنامه

واگذاری نظارت بر حوزه فناوری اطلاعات مجموعه شهرداری ساری به مدیریت طرح وبرنامه

کد خبر : 1704829 تیر 1399فناوری اطلاعات 0
مسئول ناظر حوزه فناوری اطلاعات مدیریت طرح و برنامه شهرداری ساری اعلام کرد کنترل و نظارت بر فرآیند خرید و بروزرسانی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری به همراه تدوین و نظارت بر برنامه های عملیاتی در حوزه زیر ساخت فناوری اطلاعات از اهم اولویت های مدیریت طرح و برنامه شهرداری ساری می باشد.
واگذاری نظارت بر حوزه فناوری اطلاعات مجموعه شهرداری ساری به مدیریت طرح وبرنامه

 

محمد اصغری با اشاره به اینکه مطابق وظیفه محوله قانونی، نقش این حوزه به عنوان ناظر می باشد لذا در گام اول با نشست های کارشناسی فرم هایی در فرمت های نظارتی جهت کنترل منسجم و منظم و ارتقاء سطح کیفی خدمات پشتیبانی و فنی در این حوزه تدوین گردید.

 

 

اصغری افزود مدیریت طرح و برنامه با بررسی های کارشناسی در زیر ساخت های موجود به این ضرورت مهم رسیده است که بستر سازی زیر ساخت ها باید در مسیردستیابی سریعتر به شهر هوشمند باشد.

لذا بازنگری در تدوین استراتژی فوق در برنامه پنج ساله استراتژیک امری اجتناب ناپذیر بوده و دیده خواهد شد.

وی ادامه داد حرکت به سمت ایجاد بستر و زیر ساخت قوی جهت بالابردن سطح خدمات الکترونیکی به شهروندان، کاهش مراجعه حضوری آنان به واسطه بهرمندی از خدمات الکترونیکی از اهداف استراتژیک مدیریت طرح و برنامه می باشد.

 

برچسب ها طرح و برنامه شهرداری شهرداری ساری باقرزاده محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه فناوری فناوری اطلاعات نظارت اصغری محمد اصغری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید