مدیرارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری خبر داد:

اولین دوره آموزشی سواد رسانه ای در شهرداری ساری آغاز شد

کد خبر : 1698722 تیر 1399اخبار 0
حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری با اشاره به آغاز دوره آموزشی سواد رسانه ای گفت: اولین دوره آموزشی برای گروههای سنی و تحصیلی مختلف در کنار آموزش برای خبرنگاران و همکاران روابط عمومی های شهرداری ساری با این موضوع و با رعایت پروتکل های بهداشتی مواجهه با ویروس کرونا، در محل خانه خبرنگاران شهرداری ساری آغاز شد
اولین دوره آموزشی سواد رسانه ای در شهرداری ساری آغاز شد

 

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری به لزوم افزایش آگاهی و ارتقاء سطح سواد رسانه ای شهروندان اشاره کرده و گفت:  بر این اساس مدیریت ارتباطات شهرداری ساری با استفاده از ظرفیت های نرم افزاری  و سخت افزاری که در اختیاردارد ، اولین دوره مجموعه آموزشهایی را تحت عنوان سواد رسانه ای برای گروههای سنی و تحصیلی مختلف برای شهروندان در کنار آموزش برای خبرنگاران و همکاران روابط عمومی های شهرداری ساری با این موضوع و با رعایت پروتکل های بهداشتی مواجهه با ویروس کرونا، در محل خانه خبرنگاران شهرداری ساری برگزار آغاز کرده است.

 

وی افزود: فراخوان ثبت نام علاقه مندان برای شرکت در این دوره های آموزشی انجام شده و دوره آموزشی با استفاده از اساتیدمجرب و متعهد در خانه خبرنگاران آغاز شد.

 

مرتضوی ادامه داد: برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای برای شهروندان ، همکاران مجموعه شهرداری و سازمان های تابعه برنامه ریزی شده است.

 

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری اظهار داشت: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به خانه خبرنگاران شهرداری ساری واقع در بوستان روشن خیابان قارن مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است دوره های بعدی برگزاری آموزش سواد رسانه ای به تناوب اطلاع رسانی و برگزار می شود و نیز در نظر می باشد سلسله کارگاههای آموزشی با موضوعات مختلف رسانه و شهر استمرار داشته باشد.

 

آدرس خانه خبرنگاران: خیابان قارن، بوستان روشن

تلفن:

33303468

 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید