از ۱۵ تیرماه؛

استفاده از ماسک در شهرداری منطقه یک ساری الزامی شد

کد خبر : 1694516 تیر 1399اخبار 0
شهرداری منطقه یک ساری از ارائه خدمات به ارباب رجوعی که از ماسک استفاده نکنند خودداری نموده و ارائه خدمات در همه واحد های شهرداری منطقه ، منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک می باشد .
استفاده از ماسک در شهرداری منطقه یک ساری الزامی شد

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری ، باتوجه به مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس ، علاوه بر توصیه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی استفاده از ماسک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برای تمامی پرسنل در شهرداری منطقه و مراجعین به شهرداری از ۱۵ تیرماه الزامی میباشد  .

با توجه به نگرانی‌های موجود در خصوص بازگشت و شیوع مجدد ویروس کرونا، سازمان اداری و استخدامی طی بخشنامه‌ای، الزام استفاده از ماسک را در تمامی ادارات، بانک‌ها و مراکز ارائه خدمات عمومی و واحدهای عملیاتی از تاریخ ۱۵ تیرماه برای کلیه ارباب رجوعان و کارکنان ابلاغ کرد.

بر اساس این گزارش شهرداری منطقه یک ساری  از ارائه خدمات به ارباب رجوعی که از ماسک استفاده نکنند خودداری نموده و ارائه خدمات در همه واحد های شهرداری منطقه ، منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک می باشد .

همچنین کلیه پرسنل در شهرداری منطقه ملزم به استفاده از ماسک در محل کار می باشند و در صورت عدم رعایت، از ورود آنان به محل کار ممانعت می‌شود و هرنوع عدم همکاری در این زمینه از سوی کارکنان که منجر به عدم امکان حضور آنان در محل کار شود، غیبت تلقی و مطابق مقررات با آنان برخورد خواهد شد.

بهترین ،  ساده ترین و کم هزینه ترین شیوه مبارزه و مقابله با کرونا ، استفاده از ماسک است و ما با استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی کووید ۱۹ را شکست خواهیم داد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید