در دیدار شهردار ساری با فرمانده نیروی انتظامی مازندران مطرح شد:

همگامی شهرداری ساری و نیروی انتظامی برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان

کد خبر : 1688611 تیر 1399اخبار 0
در دیدار عباس رجبی شهردار ساری و سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران بر تعامل و همگامی در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان برای داشتن شهری پویاتر تاکید شد
همگامی شهرداری ساری و نیروی انتظامی برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، صبح امروز چهارشنبه عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه معاونان، شهرداران مناطق، مدیر حراست و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری با حضور در دفتر کار سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران با وی دیدار و گفتگو کردند.

 

عباس رجبی شهردار ساری در این دیدار رابطه شهرداری با دستگاه انتظامی را رابطه ای متقابل دانست و گفت: دستگاه انتظامی را جدا از شهرداری نمی دانیم و همواره با تمام توان در خدمت حافظان نظم و امنیت برای داشتن شهری پرنشاط تر برای زیست شهروندی خواهیم بود.

 

سردار میرزایی فرمانده انتظامی مازندران نیز شهرداری را دستگاهی پرتلاش و خدمتگزار خواند و گفت: شهرداری ساری با خدمت صادقانه و تلاش های بی وقفه، همواره خدمتگزار شهروندان بوده است. امروز نیز وجود چهره های جوان در مسندهای مدیریتی شهرداری مرکز استان بیانگر انگیزه کافی و روحیه بالا برای خدمت به شهروندان است.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید