مدیر طرح و برنامه شهرداری ساری خبرداد:

ساماندهی بانک جامع اطلاعات پرسنلی کارکنان شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه

کد خبر : 1676226 خرداد 1399حوزه مدیریت 0
محمد جواد باقرزاده مدیرطرح و برنامه شهرداری مرکز مازندران از ساماندهی بانک جامع اطلاعات پرسنلی کارکنان شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه خبر داد.
ساماندهی بانک جامع اطلاعات پرسنلی کارکنان شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، محمد جواد باقرزاده مدیرطرح و برنامه شهرداری مرکز مازندران، طی گفت و گویی و در تشریح اقدامات این حوزه، اظهار کرد: با توجه به گستردگی وظایف شهرداری‌ها در حوزه مدیریت شهری، بی تردید امروزه برنامه‌ریزی منسجم و هوشمندانه در حوزه مدیریت منابع انسانی باعث شکوفایی و افزایش بهره وری سازمانی می‌شود و بر اساس آن رضایتمندی بیشتر شهروندان فهیم ساروی را در پی خواهد داشت.

 

 

وی افزود: لذا بنا بر تاکید شهردار محترم ساری در خصوص ساماندهی نیروهای انسانی، این مدیریت با برنامه‌ریزی کارشناسی شده و طراحی فُرم‌های مربوطه در راستای بکارگیری نیروهای خدوم شهرداری در جایگاه واقعی خود متناسب با تخصص و صلاحیت علمی و تجربی افراد، اقدام لازم و قانونی نموده است.

 

 

مدیرطرح و برنامه شهرداری مرکز مازندران گفت: جمع‌آوری آمار و عملکرد واحدهای مختلف شهرداری و سازمان‌های تابعه بر اساس شاخص‌ها تعیین شده بصورت ماهانه در حال انجام است که در همین فرصت از همکاری مدیران و مسئولان محترم شهرداری که اهمیت این موضوع را درک نموده و همکاری لازم با این مجموعه دارند، قدردانی می‌نمایم.

برچسب ها طرح و برنامه شهرداری شهرداری ساری توسعه جستجو باقرزاده محمد جواد دکتر محمد جواد باقرزاده مدیریت طرح و برنامه بانک اطلاعاتی

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید