همه روزه از صبح تا 6 عصر:

بوستان خانواده ساری بصورت اختصاصی پذیرای بانوان است

کد خبر : 166207 خرداد 1399اخبار 0
بوستان خانواده در مسیر جاده فرح اباد با فضای مفرح پیاده روی، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز ، همه روزه از صبح تا ساعت 6 عصر برای گذران اوقات فراغت بانوان ساروی، مهیا است
 بوستان خانواده ساری بصورت اختصاصی پذیرای بانوان است

 

 

 

 

  بوستان خانواده ساری همه روزه از صبح تا 6 عصر بصورت اختصاصی برای بانوان مهیا می باشد.

 

 بوستان خانواده در مسیر جاده فرح اباد با فضای مفرح پیاده روی، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز ، همه روزه از صبح تا ساعت 6 عصر برای گذران اوقات فراغت بانوان ساروی، مهیا است.

 

بوستان خانواده در زمینی به مساحت 10 هکتار با ظرفیتی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای گذران اوقات فراغت و آسایش شهروندان پیش بینی شده است.

 

بانوان این شهر می توانند تمام روزهای هفته از صبح تا ساعت 18 از سالن های ورزشی  و تفریحی که بصورت اختصاصی در اختیارشان قرار می گیرد، بهره مند شوند.

 

پس از آن استفاده از این بوستان برای عموم شهروندان آزاد بوده و همه اعضای خانواده هم می توانند از این مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی استفاده کنند.

 

بانوان ساروی می توانند در سالن های سرپوشیده که فقط برای استفاده از بانوان تعریف شده، به ورزش بپردازند

 

بوستان خانواده همچنین دارای فضای سبز و تفرجگاه، پیست دوچرخه سواری، سالن های ورزشی چندمنظوره،نمازخانه، کتابخانه و بازارچه می باشد که این فضاها و اماکن تعبیه شده تا ساعت 18 در اختیار بانوان و پس از این ساعت دراختیار همه اعضا خانواده میباشد.

 

این بوستان جهت رفاه حال هر چه بیشتر بانوان مجهز به اتاق شیردهی نوزادان و مهد کودک هم می باشد.

 

مجموعه شهرداری ساری به همت شورای اسلامی شهر همت خویش را بر ان دارند تا از تمام ظرفیتهای این بوستان جهت رفاه حال و اسایش خانواده های ساروی و مسافران محترم بهره برداری لازم صورت گیرد.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید